Menu

Sklep Airoh

Airoh to profesjonalne kaski dla każdego motocyklisty

Renomowany włoski producent kasków motocyklowych. Marka zbudowana w oparciu o współpracę z najlepszymi europejskimi zespołami i producentami. Niemal sto tytułów mistrzów świata zdobytych przez najbardziej znanych sportowców. Technologie i materiały do niedawna znane tylko z najwyższej ligi zmagań sportowych. Poznaj Airoh.

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 211

Więcej o Airoh

Choć włoski Airoh powstał w roku 1997, jego fundamentów należy szukać 11 lat wcześniej. Właśnie wtedy włoski biznesmen Antonio Locatelli wyodrębnił ze swojej spółki Locatelli S.p.A. dział produkujący profesjonalne kaski dla renomowanych europejskich producentów i zespołów wyścigowych. Mimo mocnej konkurencji w dolinie Bergamo, Locatelli zyskał renomę oraz doświadczenie, które w połowie lat 90-tych Włoch postanowił przenieść na rynek kasków dostępnych dla przeciętnego motocyklisty.

Dzięki rozwiązaniom przejętym wprost ze sportu motorowego, Airoh szybko dołączył do czołówki producentów kasków. Produkty marki promowali tacy mistrzowie swoich rywalizacji, jak Toni Cairoli w motocrossie. Oczywiście, za wkładem w motosport szedł dalszy rozwój marki i kolejne innowacyjne rozwiązania. Powstają one w laboratorium wyposażonym między innymi we własny tunel aerodynamiczny. Perfekcja, jakość i innowacyjność to do dziś czołowe cechy kasków Airoh, które dzięki niesamowitej wytrzymałości i komfortowi jazdy przy niskiej wadze należą do najlepszych na świecie.

Profesjonalne i cenione kaski Airoh w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz cenione i wielokrotnie nagradzane kaski Airoh w rozmaitych odsłonach. Oferujemy kaski otwarte, integralne, modularne i szczękowe w różnych rozmiarach i bogatej gamie kolorystycznej. Cechy i parametry danego produktu znajdziesz po kliknięciu na konkretną pozycję.