check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Akcesoria do sygnałów dźwiękowych

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 93
Blaszka mocowania klaksonu WSK 125 175 - 126768
Uniwersalna nakładka na klaskon V-twin - 91052
Uniwersalna nakładka na klaskon - 91051
Wspornik montażowy klaksonu i regulatora LSL - 728TR50
Zestaw konwertera sygnału GPS Koso - KK000001-3
Osłona klaksonu tylna chrom Baron - BA-7820RD
Osłona klaksonu tylna chrom Baron płomienie - BA-7820RDF

Przeglądaj według producenta

Akcesoria do sygnałów dźwiękowych do Najpopularniejszych motocykli

Akcesoria do sygnałów dźwiękowych nie tylko dla urozmaicenia układu

Akcesoria do sygnałów dźwiękowych to grupa elementów ściśle związana z montażem sygnału dźwiękowego w motocyklu. Akcesoria pod sygnał zapewniają stabilny montaż i bezproblemowe użytkowanie sygnału w różnych miejscach motocykla lub pozwalają na urozmaicenie wyglądu źródła dźwięku. W zależności od produktu, akcesoria do sygnałów dźwiękowych mogą być elementami standardowymi lub dodatkami wyróżniającymi sygnał dźwiękowy w danym pojeździe.

Standaryzowane sygnały dźwiękowe to bezpieczeństwo jazdy

Jednym z elementów niezbędnych, by motocykl mógł być użytkowany na drogach publicznych, jest sygnał dźwiękowy. Typowe sygnały dźwiękowe pozwalają ostrzec, a przez to uchronić użytkowników ruchu przed rozmaitymi zagrożeniami na drodze. Z tego względu, sygnał dźwiękowy jest dość ściśle określony przepisami i w zasadzie nie podlega modyfikacji. Co więcej, zmodyfikowane bądź nietypowe sygnały dźwiękowe mogą przynieść szereg problemów z prawem, w tym niedopuszczenie do dalszej jazdy w przypadku, gdy niestandardowy sygnał nie będzie możliwy do szybkiego demontażu.

Ten sam sygnał dźwiękowy generowany przez źródło o nietypowym wyglądzie

Z tych powodów, podchodzące pod sygnał dźwiękowy akcesoria modyfikujące sygnał dotyczą przede wszystkim jego wyglądu. Akcesoria do sygnałów dźwiękowych to nietypowe osłony, wykonane z tworzyw sztucznych, chromowane lub o nietypowym kształcie i wcięciach. Takie nakładki na klakson są popularne szczególnie w motocyklach chopper, cruiser czy naked bike, w których odsłonięty sygnał można połączyć ze stylem całego jednośladu.

Praktyczne akcesoria do elementów wytwarzających sygnały dźwiękowe

Obok produktów urozmaicających wizualnie sygnały dźwiękowe akcesoria to także elementy związane z ich montażem. Obecne są tu nie tylko typowe elementy montażowe, ale i takie, które pozwalają przenieść sygnał w inne, mniej narażone na uszkodzenia miejsce. Części montażowe przygotowane pod syrenę lub klakson pneumatyczny pozwolą zabezpieczyć dany mechanizm przed poluzowaniem i uszkodzeniami.

Rozmaite akcesoria do sygnałów dźwiękowych motocykli w Gmoto.pl

Na stronie sklepu Gmoto.pl znajdziesz akcesoria do sygnałów dźwiękowych znanych z wielu modeli motocykli. Nasz sklep oferuje akcesoria pod sygnał różnego typu, w tym stylowe osłony, które chronią sygnał dźwiękowy i urozmaicają wygląd jednośladu oraz praktyczne elementy montażowe przygotowane pod nietypowy klakson czy syrenę. Cechy i parametry danego akcesorium znajdziesz klikając na produkt.