check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Akcesoria fitness/treningowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 3

Przeglądaj według producenta

Akcesoria fitness i treningowe dla optymalnego treningu motocyklisty

Akcesoria fitness/treningowe to akcesoria przeznaczone do rozmaitego treningu związanego z jazdą jednośladem. Akcesoria treningowe pozwalają rozwinąć i wzmocnić części ciała wykorzystywane przez użytkownika jednośladu, jak i ułatwić sam trening jazdy motocyklem. Akcesoria do treningu warto wykorzystywać szczególnie w przypadku jazdy wyczynowej, wymagającej od użytkownika pracy całego ciała i maksymalnej dokładności.

Akcesoria do treningu warte uwagi użytkownika jednośladu

Jazda motocyklem wymaga pracy i koordynacji wielu narządów. Szczególnie widoczne jest to w przypadku jazdy wyczynowej. Miłośnicy ostrego cross/enduro doskonale wiedzą, że prócz dobrego wzroku czy silnego chwytu, niezwykle ważna jest też koordynacja ruchowa i zmysł równowagi. I właśnie w utrzymaniu w dobrej kondycji tych funkcji ciała, przydatne okazują się być rozmaite akcesoria fitness. Odpowiednio wykorzystane w treningu fitness akcesoria pozwalają wzmocnić mocno wykorzystywane na torze kostki, kolana i biodra oraz rozmaite mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie równowagi podczas jazdy.

Akcesoria fitness wykorzystywane nie tylko przez motocyklistę

Używane przez motocyklistów w treningu fitness akcesoria często nie są elementami przeznaczonymi wprost dla nich, ale przedmiotami uniwersalnymi. W efekcie, te same akcesoria do treningu mogą wykorzystywać także inne osoby dla wzmocnienia związanych z danym treningiem części ciała czy zmysłów. Ograniczeniem są tu jedynie parametry graniczne, dla jakich przygotowane zostały dane akcesoria treningowe, zwykle rozmiary lub waga użytkownika.

Akcesoria treningowe to także przedmioty ściśle związane z jazdą

Gdy natomiast chodzi o motocyklowe akcesoria do treningu związane ściśle z jazdą jednośladem, na czoło wychodzą tu te przeznaczone do wyznaczenia lub ograniczenia wytycznych danego treningu. Wysokiej jakości, odpowiednio mocne i widoczne kołki i inne akcesoria do treningu pozwolą dokładnie określić trasę przejazdu na torze, a przy okazji poinformować inne osoby obecne na torze o zaplanowanej trasie. Tego typu akcesoria treningowe są w praktyce niezbędne, jeśli swoją uwagę chcemy skupić w całości na idealnym pokonywaniu danej trasy.

Akcesoria fitness, treningowe i inne do ćwiczeń dla motocyklisty w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria fitness, treningowe i inne przedmioty przydatne podczas rozmaitych ćwiczeń użytkownika motocykla. Oferujemy akcesoria fitness/treningowe cenionych producentów, zarówno sprzętu fitness, jak i związanych wprost z jazdą jednośladem. Cechy i parametry danych elementów są dostępne po kliknięciu na produkt.