Menu

Akumulatory retro

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Akumulatory retro do Najpopularniejszych motocykli

Akumulatory retro to grupa akumulatorów przeznaczonych do montażu w starszych typach motocykli. Ich głównymi cechami są przede wszystkim nietypowe kształty, które wiążą produkty z modelami jednośladów historycznych. Od strony technicznej, akumulatory retro są przy tym konstrukcjami nowoczesnymi i wykorzystują najnowsze technologie stosowane w tych urządzeniach

Rozwój technologii często wprowadza wyraźne zmiany w urządzeniach stosowanych w jednośladach. Do takich zmian zalicza się przejście zmianę napięcia z 6 na 12 woltów czy też zmianę kształtu akumulatorów. Zmiany te odczuwają szczególnie miłośnicy motocykli historycznych, którzy chcą wymienić albo naprawić element układu elektrycznego swojego klasyka.

Naprzeciw im, producenci akumulatorów stworzyli serie nowoczesnych produktów o parametrach pożądanych w motocyklach historycznych. Pośród akumulatorów retro można spotkać produkty żelowe, a nawet nowoczesne litowo-jonowe. Najczęściej są to jednak klasyczne produkty kwasowo-ołowiowe w nowoczesnej odsłonie. Jeszcze bardziej zafascynowani historycznym wyglądem swojego motocykla mogą znaleźć tu akumulatory przygotowane nie tylko technicznie, ale i kolorystycznie do umieszczenia ich w jednośladzie. Takie akumulatory, choć często droższe, idealnie pasują do wyglądu klasyka, dopełniając jego kultowy charakter.

W naszej ofercie dostępne są akumulatory retro przygotowane do wielu motocykli historycznych. Oferujemy akumulatory różnych kształtów i parametrów, zarówno standardowe, jak i nowoczesne akumulatory żelowe. Cechy i parametry akumulatora oraz listę modeli motocykli, do których pasuje dany akumulator są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.