Kupujesz bezpiecznie

Naszą misją jest zapewnienie każdemu naszemu Klientowi bezpieczeństwa na najwyższym poziomie oraz zagwarantowania zadowolenia z zakupów. Wciąż pracujemy nad tym, aby sklep Gmoto.pl stawał się coraz lepszym miejscem dla każdego Klienta. Inspiracją do zmian są przede wszystkim uwagi i potrzeby naszych Klientów, dzięki którym mamy szansę się rozwijać. Przy tym wcielamy w życie wizję sklepu w jakim sami chcielibyśmy kupować. Nie są to tylko deklaracje bez pokrycia. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie nas:

                          

1. Trusted Shops- posiadamy Znak Jakości Trusted Shops przyznawany sklepom, które spełniają wysokie standardy obsługi e-Klientów.
Specjaliści z zespołu Trusted Shops w ramach audytu sprawdzają ponad 100 różnych kryteriów, które bazują na krajowych i europejskich przepisach dotyczących zakupów internetowych i uwzględniają aktualne postanowienia.

Sklepy wyróżnione tym znakiem posiadają gwarancję zwrotu pieniędzy, w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

2. Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny - stosujemy się do postanowień prawa polskiego, dlatego na zwrot masz zawsze 15 dni od otrzymania przesyłki.

3. Pewność firmy - nasz zespół tworzą młodzi i dynamiczni ludzie, których pasją są motocykle. Istniejemy na rynku już od ponad 6 lat, w związku z czym możemy pochwalić się sporym doświadczeniem.

4. Ochrona danych osobowych - stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z wymogami prawa polskiego.

5. Możliwość śledzenia przesyłki - po nadaniu paczki otrzymasz numer listu przewozowego oraz adres strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.

6. Rzetelna Firma - posiadamy polski certyfikat przyznawany firmom, które spełniają wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości, rzetelności i wiarygodności prowadzonego biznesu.

7. Opinie klientów - opinie naszych Klientów mówią chyba same za siebie: ponad 40 000 pozytywnych komentarzy na Allegro i ocena 9,2/10 na Opineo.pl.

8. Przejrzystość informacji - na naszej stronie podajemy tylko rzetelne informacje dotyczące cen produktów, cen dowozu oraz informacji o naszej firmie.

9. Certyfikat SSL - Twoje dane podczas przesyłania do nas są szyfrowane przez co są tajne dla niepowołanych osób. Wszystkie dane które nam przekazujesz dzięki temu są bezpieczne.

Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe