10 urodziny sklepu motocyklowego Gmoto.pl!

Dziesiąte urodziny sklepu motocyklowego Gmoto.pl

To właśnie dzisiaj Gmoto.pl – sklep motocyklowy obchodzi swoje okrągłe 10-te urodziny!

Historia powstania jest o tyle ciekawa, że pokazuje jak można poprzez swoją pasję, rozpocząć prawdziwą życiową przygodę….

Ale od początku!

Pasja to najlepszy impuls do rozpoczęcia pięknej przygody. Zaczęło się bardzo niewinnie. Starszy z braci zaproponował wspólną renowacja starego Ogara 200 i wieczorne”odmóżdżanie” w garażu. Oczywiście Ogar to nie był jedyny motocykl. Później były:  WSK 125, WFM M06, SHL M04, OSA M52 i JAWA 250. To właśnie w garażu wśród motocykli zakiełkował pomysł o założeniu sklepu motocyklowego. Tak też się stało i mało kto wie, że początki Gmoto.pl to pokój na poddaszu domu rodzinnego, bo założyciel był jeszcze licealistą.  Wybór części ograniczał się wyłącznie do kilku modeli motocykli zabytkowych – ale to był dopiero początek😍

Z czasem do załogi dołączyli nowi pasjonaci motocykli zarówno tych szosowych jak i kochających jazdę w terenie. Pozwoliło to na stworzenie wyszukiwarki na stronie internetowej, która po wprowadzeniu modelu motocykla i jego rocznika wyszukuje dostępne części z oferty sklepu. Aktualnie Gmoto.pl to osobny budynek z powierzchnią magazynową, sklepem stacjonarnym oraz serwisem motocyklowym. Sklep w swojej ofercie posiada ponad 93 000 wyłącznie nowych części motocyklowych, kaski, odzież motocyklową oraz akcesoria.

Początkiem roku pokazaliście, jak bardzo doceniacie naszą pracę poprzez wygraną w rankingu Opineo 2018 w kategorii motoryzacja. Takie wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju i rozszerzania oferty o nowe marki.

10- lecie to idealna okazja, żeby podziękować Wam – motocykliści że jesteście z nami. Staramy się sprostać Waszym wysoki wymaganiom, ale trafiają się również małe potknięcia. Mimo wszystko dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję na kolejne udane lata – wspólne lata 🙂 Jest to też idealny okazja, żebyście odebrali swoje prezenty w postaci 10% rabatu na cały asortyment sklepu. Wystarczy, że w koszyku zakupowym dodasz kod rabatowy: 10LAT.

P.S. Macie na to cały czerwiec!

 

Wszystkim motocyklistom życzymy tysiące bezpiecznie przejechanych kilometrów!

Do zobaczenia na drodze – łapka w górę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.