Gmoto.pl zwycięzcą w kategorii motoryzacja rankingu Opineo!

Opineo

Gmoto.pl – sklep motocyklowy jest zwycięzcą rankingu Opineo w kategorii motoryzacja! Dobrze znany od kilu lat ranking, istnieje dzięki internautom wystawiającym opinię sklepom internetowym, po dokonanych zakupach. Zdobyte oceny to nic innego jak głosy internautów, dlatego dzięki Waszym pozytywnym opiniom  Gmoto.pl sklep motocyklowy wygrał ranking podsumowujący rok 2018 w branży motoryzacyjnej.

Cieszy nas osiągnięty wynik, który świadczy o tym,  że dla Was warto się rozwijać i stawiać przed sobą kolejne wyzwania💪💪💪

👉Nie może umknąć Waszej uwadze, jaką przewagę Gmoto.pl uzyskało nad swoją konkurencją.  W punktacji Opineo, Gmoto.pl uzyskało wynik 10.9, czyli o 4 punkty więcej niż wicelider, a o prawie 6 punktów więcej niż sklep z 3-go miejsca. Uzyskaliśmy więcej opinii, niż w sumie trzy kolejne sklepy internetowe z tej samej kategorii. Jaki z tego wniosek? Gmoto.pl zdeklasowało konkurencję!😍

Bardzo podoba się nam komentarz jaki wystawiło o nas Opineo, sami zobaczcie: ⤵️⤵️⤵️

„Nie mogło być inaczej. Jeśli sklep w każdej kolejnej edycji rankingu Opineo.pl pnie się w górę, a w poprzedniej był wiceliderem, pierwsze miejsce jest naturalną konsekwencją jego rozwoju. Miłośnicy jednośladów w Gmoto.pl znajdą wszystko, czego potrzeba im do szczęścia. A miarą tego szczęścia są liczba i jakość wystawionych opinii”.

Nic dodać, nic ująć😍😍😍

👉 Sami zobaczcie wyniki rankingu: http://static.opineo.pl/press/dl/ranking-sklepow-internetowych-opineo-2018.pdf👈

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wystawiane opinie:) Jesteśmy zmotywowani do działania i mamy nadzieję, że uda się nam utrzymać tak dobry wynik w 2019 roku!

Pozdrawiamy!

Zespół Gmoto.pl

Zespół gmoto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.