Innowacyjny kask na crossa Airoh Aviator 2.3!

    Kaski motocyklowe marki Airoh cenione są za lekkość, wytrzymałość i komfort użytkowania. Flagowy model Airoh Aviator 2.2. doczekał się innowacyjnej odsłony w postaci Airoh Aviator 2.3. Na czym polega fenomen tego modelu i czy warto w niego inwestować?! Poznaj odpowiedź, czytając dalszą część wpisu.

Kask Airoh Aviator 2.3 AMS2 Six Days 2019 Chrome

Na czym polega innowacyjność Airoha Aviator 2.3?

     Kask na crossa został udoskonalony o system AMS2 tj. Airoh Multiaction Safety System. Oznacza to, że kask składa się z dwóch warstw EPS o różnych gęstościach. Warstwy są połączone między sobą elastomerowym materiałem i pierścieniem, dzięki czemu tłumią energię z uderzenia. Elastomerowe połączenie pozwala na poruszanie się zewnętrznej warstwy EPS w momencie zderzeń pod kątem. Zewnętrzna warstwa EPS, może przesuwać się zgodnie z kierunkiem uderzenia, redukując tym samym ilość energii przekazywanej bezpośrednio do kasku motocyklowego. Właśnie to innowacyjne rozwiązanie spowodowało, że jest to najbardziej pożądany kask na crossa.

Dodatkowym atutem kasku enduro/cross Airoh Aviator 2.3 jest antybakteryjna wyściółka kasku przypinana na magnes. Takie rozwiązanie ułatwia wyjmowanie wyściółki oraz idealne dopasowanie po każdym wyjęciu. Jest to najlepszy sposób na zachowanie czystości wyściółki kasku po zawodach czy ostrych treningach. Wspomnę również o 2 rozmiarach skorupy, dla lepszego dopasowania kasku motocyklowego do Twojej głowy.

Kanały wentylacyjne bezpośrednio wpływają na komfort jazdy i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających motocyklistów! Przy zakupie dodatkowo otrzymujesz osłony kanałów wentylacyjnych, chroniących wnętrze kasku przed deszczem i błotem.

Zastosowanie wytrzymałego kompozytu Carbon-Kevlar, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a także lekkość kasku motocyklowego (zaczyna się od 1070g). Kask posiada system A.E.F.R Airoh Emergency Fast Release, pozwalający na awaryjne wypięcie poduszek policzkowych bez dodatkowego narażania kręgosłupa.

Smaczki innowacyjnego Airoha Aviator 2.3:

  • najbezpieczniejsze zapięcie DD kasku motocyklowego,
  • powiększony otwór wizyjny,
  • uchwyt pod kamerę GoPro,
  • zaślepki górnej i przedniej wentylacji,
  • przedłużenie daszku,
  • klucz do śrub,
  • zestaw zapasowych śrub.

Kask Airoh Aviator 2.3 AMS2 Bigger Orange Matt

Kask Airoh Aviator 2.3 AMS2 Cairoli Ottobiano

Kask Airoh Aviator 2.3 AMS2 Great Blue Gloss

 

Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości, co do innowacyjności modelu Airoh Aviator 2.3? A może już jesteś szczęśliwym posiadaczem tego modelu?

Daj znać w komentarzu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.