Interkom motocyklowy SCS — który wybrać i jak go zamontować?

Interkom motocyklowy pozwala na łatwą komunikację z innymi członkami grupy lub z plecaczkiem, a do tego umożliwia obsługę telefonu (np. odbieranie połączeń) i słuchanie ulubionej muzyki podczas długiej trasy. Zobacz, co przygotowała dla ciebie marka SCS. W jej ofercie znajdziesz 5 modeli interkomów motocyklowych o zróżnicowanych funkcjach, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy warto wybrać interkomy SCS?

Interkomy motocyklowe marki SCS to połączenie atrakcyjnej ceny, dobrej jakości wykonania i konkurencyjnych funkcji. W ofercie producenta znajdziesz interkomy wyposażone w kamerę umożliwiającą nagrywanie trasy w jakości 2K, a także wodoodporne obudowy i szereg nowoczesnych technologii (m.in. Bluetooth 5.0, system redukcji szumów CVC i system EDR, który zapewnia brak opóźnień podczas rozmowy). Interkomy motocyklowe SCS cechują się również prostym montażem — system Plug and Play umożliwia natychmiastowe korzystanie z urządzenia.

Jaki interkom bluetooth od SCS wybrać?

W ofercie marki SCS znajdziesz 5 modeli interkomów motocyklowych. Poniżej przedstawiamy ich kluczowe cechy, żebyś sam zdecydował, który z nich najlepiej odpowiada na twoje potrzeby. Naszymi faworytami są zdecydowanie modele SCS S-11 (interkom motocyklowy wyposażony w kamerę 2K) i SCS S-3, który umożliwia rozmowę w 6 osobowej grupie i wyróżnia się zasięgiem aż 1000 metrów!

Interkom motocyklowy SCS S9
 • System redukcji szumów CVC zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów nawet przy dużych prędkościach.
 • Wodoodporna budowa przygotowana na jazdę w każdych warunkach.
 • Umożliwia komunikowanie się z 3 innymi interkomami oddalonymi do 500 metrów, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas grupowego wyjazdu.

Przejdź do sklepu

Interkom motocyklowy SCS S-11 z kamerą 2K
 • Wbudowana kamera umożliwia nagrywanie filmów w jakości 2K. Funkcja wideorejestratora i możliwość wykonywania zdjęć zewnętrznym przyciskiem to dodatki, które spotkasz tylko w modelu S-11.
 • Zasięg do 800 metrów i możliwość rozmawiania w 4 osobowej grupie dobrze sprawdzają się podczas wypadów ze znajomymi.
 • Systemy CVC (redukcja szumów) i EDR (brak opóźnień podczas rozmowy) to gwarancja przyjemnego użytkowania.

Przejdź do sklepu

Interkom motocyklowy SCS S8
 • Umożliwia komunikację 2 motocyklistów jednocześnie, więc idealnie sprawdzi się podczas jazdy z plecaczkiem.
 • Pojemny akumulator 800 mAh zapewnia 8 godzin rozmów i słuchania muzyki.
 • Na pokładzie znajdziesz szereg nowoczesnych technologii, m.in. Bluetooth 5.0 i system CVC.

Przejdź do sklepu

Interkom motocyklowy SCS S-3
 • Zasięg aż 1000 metrów i możliwość rozmawiania w 6 osobowej grupie czyni go doskonałym wyborem na motocyklowe wypady w paczce znajomych.
 • Akumulator o pojemności 1000 mAh pozwala na korzystanie z urządzenia przez aż 10 godzin.
 • Na pokładzie znajdziesz funkcję automatycznego pogłaśniania przy zwiększaniu prędkości, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

Przejdź do sklepu

Interkom motocyklowy SCS S-7 Evo
 • Najtańszy model w ofercie marki SCS umożliwia wygodną komunikację pomiędzy kierowcą i plecaczkiem.
 • Wykorzystuje technologię Bluetooth 5.0 i system redukcji szumów CVC.
 • Bateria 200 mAh pozwala na 8 godzin rozmów i słuchania muzyki.

Przejdź do sklepu

Jak zamontować interkom SCS do kasku?

Prosty sposób montażu to kolejny powód, żeby wybrać jeden z modeli interkomów motocyklowych SCS. Każdy z nich można zamontować do skorupy kasku motocyklowego na dwa sposoby — na klej lub na zaczep, który wraz z innymi elementami montażowymi znajdziesz w zestawie. Równie nieskomplikowany jest proces montażu mikrofonu i głośników. Wystarczy kilka minut i już możesz cieszyć się jazdą w stałym kontakcie z pasażerem lub innymi motocyklistami w grupie.

Wiktor Karczewski

Moja przygoda z motocyklami zaczęła się klasycznie - od Ogara, przez WSK 125, do chińskiego skutera. Na WSK 125 zjeździłem pół Polski i Skandynawię, a na Chińczyku kręciłem się zimą po Bieszczadach i jesienią po Finlandii. Obecnie ujeżdżam polsko-chińską myśl techniczną, czyli Rometa SCMB 125. Doskonały motocykl do dojazdów do pracy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.