Znamy zwycięzców konkursu! Kto spędzi weekend w Gęsim Zakręcie?

Dwa miesiące temu ogłosiliśmy jeden z najbardziej emocjonujących konkursów w historii Gmoto — BieszCZADOWY Unboxing, w którym do wygrania był weekend dla dwóch osób w Gęsim Zakręcie, kultowym azylu dla motocyklistów w sercu Bieszczad. Dzisiaj dobiegł on końca, a my mamy zaszczyt przedstawić wam jego zwycięzcę i wyróżnione zgłoszenia konkursowe, które nagrodziliśmy pokrowcami motocyklowymi marki Gmoto.

Nagroda główna — dwudniowy pobyt dla dwóch osób z wyżywieniem i sauną — idzie do @plateeek!

Zgłoszenie Krystiana pojawiło się na Instagramie pod sam koniec trwania konkursu, jednak od razu skradło nasze serca rozmachem i narastającym napięciem. Zobaczcie, jak @plateeek zabiera się za unboxing zamówienia z Gmoto! Krystian, gratulujemy pomysłu i wygranej — pobyt w Gęsim Zakręcie jest twój!

Wyróżnione zgłoszenia konkursowe, które nagrodziliśmy pokrowcami motocyklowymi marki Gmoto

Przyznajemy, że trudno było wybrać najfajniejszy unboxing zamówienia z naszego sklepu — zaskoczyliście nas zarówno frekwencją, jak i realizacją swoich zgłoszeń konkursowych. Doceniamy wasze starania, mieliśmy dużo radości z oglądania unboxingów i cieszymy się, że część z was mogliśmy poznać nieco bliżej. Pokrowce motocyklowe marki Gmoto trafiają do poniższych autorów.

Nika

Za pasję do starej motoryzacji (Nika remontuje motorynkę), odwagę w stawianiu pierwszych kroków na YouTube i ducha rywalizacji w tak młodym wieku.

Bociek

Za debiut na YouTube i miłość do motocykli, którą widać w każdej sekundzie filmu.

Julia

Za rodzinny klimat, motocyklową edukację młodszego pokolenia i debiut na YouTube.

Na początku była energia potem materia

Za miłość do starej motoryzacji i solidne omówienie zamówionych produktów podczas unboxingu.

moto emsi

Za konkretną porcję wiedzy o remoncie Motorynki i solidny wkład w realizację zgłoszenia konkursowego.

mikele_beats

Za motoryzacyjny debiut na TikToku i wkład w ratowanie starych motocykli.

Wojciech

Za realizację zgłoszenia konkursowego i luźną wariację wiosennego spotu reklamowego Gmoto. Wojciech masz do tego talent!


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie BieszCZADOWY Unboxing i gospodarzom Gęsiego Zakrętu za współorganizację konkursu. Osoby, które chciałyby spędzić w urlop w motocyklowym raju zapraszamy na oficjalną stronę Gęsiego Zakrętu.

Wiktor Karczewski

Moja przygoda z motocyklami zaczęła się klasycznie - od Ogara, przez WSK 125, do chińskiego skutera. Na WSK 125 zjeździłem pół Polski i Skandynawię, a na Chińczyku kręciłem się zimą po Bieszczadach i jesienią po Finlandii. Obecnie ujeżdżam polsko-chińską myśl techniczną, czyli Rometa SCMB 125. Doskonały motocykl do dojazdów do pracy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.