Menu

Sklep BMW OEM

Produkty OEM do BMW to części wykorzystywane przez tą niemiecką markę do produkcji jej motocykli. Produkty OEM BMW możemy spotkać z logo samego BMW lub, jeśli część jest wytwarzana producenta konkretnych części, logo tego producenta. W każdym przypadku, produkty BMW OEM są identyczne z tymi montowanymi w motocyklu podczas produkcji. Oznacza to te same technologie produkcji, parametry i wykorzystywane materiały, a przez to gwarantowaną jakość. Produkty OEM warto stosować szczególnie w motocyklach BMW, znanych z wielu nietypowych mechanizmów i konstrukcji napędu czy jego przeniesienia na koło. Oferowane w Gmoto.pl produkty BMW OEM pozwolą przywrócić motocyklowi BMW jego fabryczny stan i osiągi.

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 365

Opinie o produktach BMW OEM

Mateusz Wiosna

2023-05-22, 17:14

Comfort saddle, high BMW [OEM: 52537721958] Siedzenie zgodne z opisem, super się prezentuje na motocyklu. Początkowo szukałem na stronach BMW ale nie mieli na magazynie. Przez przypadek trafiłem do waszego sklepu i u was było dostępne. Dość długi czas oczekiwania na paczkę przez co byłem przekonany, że jednak nią posiadacie w magazynie siedzenia i byłem przekonany, że będę musiał szukać dalej. Szkoda ze nie dajecie informacji o przybliżonym czasie realizacji. Mimo to jestem zadowolony i raczej nie będzie to mój ostatni zakup w tym sklepie. Pozdrawiam

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Marcjan

2022-01-08, 07:47

Korek rozrządu oryginał OEM Korek dobrze spasowany, jakość gumy wydaje się dobra (miękka i elastyczna guma) jednak czy jest odporna na oleje i smary nie sprawdzalem, ale jej kontakt z takim środowiskiem będzie ograniczony,

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Wojciech

2020-09-23, 23:37

Komplet naprawczy pompy wody produkt OEM BMW F650gs rocznik 2003, zestaw naprawczy pompy wody pasuje idealnie, w komplecie wirnik plus dwa uszczelniacze. Naprawa szybka i bezproblemowa dzięki ekspresowej dostawie. Polecam.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Piotr

2019-03-26, 07:34

Trzpień zacisku do mocowania klocków Produkt OEM Posiadam motocykl BMW R1150RT Rocznik 2001 stary ale jary wygodniejszego nie miałem. Kupiony trzpień trzymający klocki pasuje idealnie i jest zabezpieczony przed korozją. Jednym słowem oryginał nie ma się do czego przyczepić.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna