Menu

Kierownice motocyklowe calowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 2137

Kierownice motocyklowe calowe do Najpopularniejszych motocykli

Kierownice calowe dobrze znane fanom jednośladów z Ameryki

Kierownica calowa to element, której kluczowe parametry określono stosując cale, czyli imperialne jednostki pomiarowe. Spotykana najczęściej u producentów motocykli ze Stanów Zjednoczonych, kierownica motocyklowa calowa pozwala idealnie spasować elementy takiego motocykla. Kierownica calowa jest często spotykana jako element niestandardowy, urozmaicający wygląd klasycznego motocykla.

Kierownice motocyklowe calowe dla stabilności i bezpieczeństwa

Odpowiednia pozycja i jej stabilność to kluczowe cechy instalacji kierownicy w motocyklu. Jedną z podstaw jest tu dobór dopasowanych do siebie elementów. To będzie jednak utrudnione w przypadku, gdy kierownica motocyklowa i jej łączenia będą wytwarzane przy zastosowaniu różnych jednostek pomiarowych. Z tego względu, w motocyklach wyprodukowanych według imperialnego systemu miar stosuje się elementy wymienne także produkowane w oparciu o cale.

Kluczowym wymiarem jest tu średnica. Dzięki wymiarowi opartemu o jednostki imperialne, kierownica calowa zastąpi uszkodzony element motocykla Harley-Davidson czy innego stosującego te jednostki bez obawy o ich poluzowanie, niestabilność czy potrzebę zastosowania adapterów. Kierownica calowa często jest też obecna na rynku jako element urozmaicający stylowy, amerykański motocykl chopper czy cruiser nietypowym kształtem. Także i tu, zastosowanie cali pozwala szybko i bez dodatkowych elementów zastąpić standardową część motocykla.

Standardowe i urozmaicone kształtem kierownice calowe w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kierownice calowe do wielu modeli motocykli. Oferujemy standardowe kierownice do jednośladów amerykańskich i innych stosujących jednostki imperialne, jak i stylowe kierownice motocyklowe calowe o nietypowym kształcie typu chopper. Cechy i parametry kierownicy są dostępne po kliknięciu na produkt.