Menu

Opinie o produktach

Marcin

2023-02-19, 17:06

Zmywacz w zapachu inny niż podobne produkty i najwyraźniej bardziej "agresywny", bo jeśli trafi na skórę, to szczypie. Ale osady w gaźniku rozpuszcza rewelacyjnie. Miałem przytkane kanały spustowe paliwa z komór pływakowych w Virago 535. Zaaplikowanie tego preparatu przez wężyk, prosto w kanał, "w te i nazad" pomogło, a inne cleanery nie dały rady. Później wymoczyłem w nim zespół dysz i po wyjęciu był czyściutki jak nowy.Polecam zmywacz, ale doradzam stosowanie rękawiczek.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Marcin

2023-02-19, 16:04

Olej wlany do przekładni głównej Yamahy Virago 535. Specyfikacja dokładnie jak w instrukcji, czyli 80W GL-4 - bezpieczniejszy dla metali kolorowych niż oleje klasy GL-5. Dzięki wysuwanej szyjce nalewanie łatwe i czyste. Jakości oleju nie badałem, ale producent znany z produktów smarnych wysokiej jakości. Jedno opakowanie wystarczy mi na kilka wymian, co pozwoli dobrze przepłukać przekładnię. Cena przystępna, więc nic tylko brać i wlewać.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Marcin

2023-02-19, 16:51

Bardzo fajna pasta. Świetnie usuwa z rąk "garażowe" zabrudzenia, - smary, oleje itp. Nie zawiera piasku, tylko jakieś granulki, przez co nie jest tak ostra przy szorowaniu, ale daje radę wszelkim warsztatowym brudom. Nie jest droga, a bardzo skuteczna. Jest też wydajna.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Grzegorz

2023-01-19, 08:01

BMW 1150 Gs. Zakupiony olej znalazłem w bardzo dobrej cenie. Jak dla mnie jest to najlepszy olej do tego rodzaju silnika. Pojemność również jest idealna jeszcze zostaje na dolanie.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Bard

2023-02-10, 19:25

Jeżdżę Junakiem M14. Z racji braku filtru oleju jego wymiana odbywa się co 1500km. W tej cenie i w tych interwałach olej perełka. Cisnę maszynę pod czerwone pole i nie zauważyłem zmian między tym produktem,a drozszymi. Silnik po paru już serwisach bez zmian ( a maszyna 2021 rocznik ) , nie grzeje się bardziej. W wypadku maszyn, w których wymieniacie olej co 1500-2000 km - polecam. Tanio i dobrze.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Smary i oleje motocyklowe

Chemia, smary i oleje motocyklowe to podstawa żywotności jednośladu

Każdy dobry mechanik powie, że lepiej i taniej jest zapobiegać awariom motocykla, niż je potem naprawiać. A zapobieganie to przede wszystkim inwestycja dobre w oleje i smary motocyklowe. Odpowiednio dobrany do mechanizmu olej do motocykla zapewni długie życie silnikowi, przekładni czy amortyzatorowi, a wysokiej jakości smar motocyklowy ułatwi pracę i nie pozwoli na szybkie zużycie łańcuchów czy łożysk. Wiedząc o tej prostej kwestii, ofertę Gmoto.pl skomponowaliśmy w oparciu o smary i oleje do motocykli najlepszych producentów.

Prócz pracy mechanizmów motocykla w odpowiednich warunkach, kluczowa dla ich żywotności jest też ich konserwacja. Prócz olejów i smarów, w Gmoto oferujemy więc także szeroką gamę chemii związanej z czyszczeniem jednośladu. Jest tu zarówno specjalistyczna chemia warsztatowa do czyszczenia i konserwacji łańcuchów czy filtrów, jak i pasta polerska czy preparat do konserwacji karoserii, skóry i tekstyliów motocyklowych. Dzięki nim przywrócisz swojemu jednośladowi idealny wygląd nawet po długiej wyprawie.

Smary i oleje motocyklowe oraz chemia najwyższej jakości w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz smary i oleje motocyklowe renomowanych firm Motul, Castrol, Bel-Ray, JMC czy Liqui Moly, od lat pracujące nad najlepszymi produktami zapobiegającymi zatarciu motocykla. Oferujemy także wiele profesjonalnych środków czyszczących związanych zarówno z wyglądem, jak i poszczególnymi mechanizmami motocykla. Preparaty te znajdziesz zarówno w formie typowego zbiorniczka czy sprayu, jak i jako zestaw w gustownym opakowaniu, idealnym jako prezent dla bliskiego ci motocyklisty. Szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego gwarantowany!