check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Kaski dla dzieci na motor

Producent

Rozmiar

Kolor

Płeć

Rodzaj zapięcia

Miejsce na interkom

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 148

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Kask dziecięcy motocyklowy skutecznie chroni najmłodszych użytkowników jednośladu

Tak, jak każdy kask na motocykl, kask motocyklowy dla dziecka to podstawowy element ochrony ciała motocyklisty. Wykorzystując te same technologie, co w kaskach dla dorosłych, kaski motocyklowe dla dzieci zapewniają optymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy jednośladem. Z tego samego powodu, kask motocyklowy dla dzieci trzeba dobierać ściśle dopasowany do rozmiaru głowy dziecka i charakterystyki jazdy.

Kask dla dziecka na motor dostępny w wielu rozmaitych wariantach

Myślenie, że ochronę głowy dziecka wystarczy prosty, uniwersalny kask motocyklowy dziecięcy, bezpowrotnie minęło. Kaski na motor dla dzieci to dziś profesjonalne konstrukcje o wielowarstwowej budowie. Każdy kask na motor dla dziecka jest stworzony z myślą o konkretnym terenie i stylu jazdy.

Kask motocyklowy dziecięcy integralny lub szczękowy to najlepszy wybór na dłuższe podróże za miasto. Taki kask dziecięcy motocyklowy gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i wygodę przez długi czas. W mieście, doskonale sprawdzi się otwarty kask motocyklowy dla dziecka, łączący bezpieczeństwo z komfortem i praktycznością.

Kask dla dziecka na motor enduro/cross jest natomiast przygotowany wprost do pierwszych przygód terenowych. Po jego konstrukcji i urozmaiconym malowaniu widać najlepiej, jak bliskie produktom dla dorosłych motocyklistów są kaski dla dzieci na motor.

Dokładnie dobierz kask motocyklowy dla dziecka pod kątem rozmiaru

Dzięki wykorzystaniu termoplastu, poliwęglanu czy włókien szklanych, kaski dla dzieci na motor doskonale chronią głowę małego motocyklisty. Pomogą w tym także bezpieczne zapięcie i wizjer z warstwami ochronnymi. Wyściółka i wentylacja, w jakie wyposażony jest kask na motor dla dziecka zapewni komfort i nie dopuści do przegrzania, przeziębienia czy zmęczenia.

Trzeba jednak pamiętać, że tylko dopasowany kask na motor dla dziecka spełni swoją rolę. Przy doborze należy więc uwzględnić obwód głowy dziecka, a ten, niestety, z czasem będzie się zmieniał. I nie można tego pominąć, gdyż zbyt ciasny lub zbyt luźny kask dla dziecka na motor nie zapewni mu bezpieczeństwa, nie da komfortu, za to może nawet wpłynąć na rozwój głowy malucha. Kaski motocyklowe dla dzieci trzeba dobierać do aktualnego rozmiaru głowy i nie liczyć, że któryś starczy na dłużej.

Kask na motor dla dziecka w wielu rozmiarach i kształtach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite kaski na motor dla dzieci stworzone przez cenionych producentów kasków motocyklowych junior. Nasze kaski motocyklowe dla dzieci są dostępne w wielu rozmiarach i posiadają międzynarodowe normy, certyfikaty i atesty. W razie wątpliwości lub problemów przy zakupie, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą ci wybrać najlepszy kask dziecięcy motocyklowy dla młodego miłośnika jednośladów.