Kaski motocyklowe dziecięce

Filtruj
x
x
x
x
x
x
-
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x

Niestety, nie udało się dopasować żadnych produktów.

W kategorii "Kaski dziecięce" posiadamy 130 produktów, które mogą być odpowiednie.

Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania, np. cenę lub producenta.Dziecięce kaski motocyklowe – aby skutecznie chronić najmłodszych

Twoje dziecko jest już na tyle duże, że możesz zabrać je na pierwszą przejażdżkę motocyklową? Ważne byś dobrał maluchowi odpowiedni kask, który zagwarantuje mu najwyższe bezpieczeństwo, a jednocześnie będzie lekki i wygodny. W naszym sklepie motocyklowym możesz wybierać spośród wielu modeli kasków dziecięcych znanych i cenionych firm. Dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z jazdą w terenie mamy kaski typu cross/enduro. Dla najmłodszych pasażerów motocykli szosowych odpowiednie będą w zależności od preferencji kaski otwarte lub integralne. Grafiki i kolory są zróżnicowane, więc przypadną do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Lubisz zabierać swoje pociechy na niedzielne przejażdżki poza miasto? Może codziennie podwozisz je do przedszkola lub szkoły? Jeżeli regularnie Twoim plecaczkiem jest dziecko, należy bezwzględnie zadbać o jego bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wybrać dziecięcy kask motocyklowy?

Kaski motocyklowe dziecięce produkowane są w rozmiarach dedykowanych dorosłym osobom. Próżno szukać tu dziecięcych rozmiarówek. Dlatego też producenci postanowili stworzyć kaski wyłącznie dla najmłodszych. Konstrukcje te oferują wysoki poziom bezpieczeństwa, a dzięki temu, że są dopasowane do głowy dzieci, są w stanie skutecznie je chronić.

Kaski dla najmłodszych nie należą do najdroższej odzieży ochronnej na motocykl, co dla wielu również stanowi kluczowy argument, aby zadbać o bezpieczeństwo dzieci. Znajdziemy tu wygodne, lekkie i trwałe kaski dla dzieci na motor wykonane z termoplastu, poliwęglanu, a nawet włókna szklanego.

Kask motocyklowy dla dziecka - postaw na sprawdzony wybór

Oferujemy kaski motocyklowe dla dzieci otwarte, szczękowe oraz zintegrowane. Dzięki temu każdy dopasuje kask dla dziecka do stylu jazdy i ilości pokonywanych kilometrów. Do jazdy typowo miejskiej doskonale sprawdzą się kaski otwarte, które przedkładają komfort nad bezpieczeństwo. Kaski szczękowe stanowią optimum między wygodą a bezpieczeństwem, natomiast kaski integralne zagwarantują możliwie największy poziom bezpieczeństwa.

Posiadamy kaski z bezpiecznymi zapięciami mikrometrycznymi lub DD, wizjerami chroniącymi przed promieniowaniem UV, zdejmowanymi wyściółkami oraz wydajnymi systemami wentylacji. Wybierając solidny kask dziecięcy, możesz mieć pewność, że motocyklowe podróże będą dla dziecka miłym doświadczeniem – nie tylko przez wzgląd na ochronę jego głowy, ale również przez pryzmat jego wygody.

Każdy z naszych kasków spełnia wymagane normy, certyfikaty i atesty. W przypadku wątpliwości lub problemów podczas zakupów zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami, którzy służą radą i z przyjemnością pomogą Ci dobrać motocyklowy kask dziecięcy.ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe