check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Dźwignie CNC sprzęgła

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 241
Sprzęgło hydrauliczne + przewód - czarny - 138955
Sprzęgło hydrauliczne + przewód - srebrny - 138954
Dźwignia hamulca i sprzęgła CNC Honda - 230914
Dźwignia sprzęgła CNC KTM - 228874
Dźwignia sprzęgła CNC Honda - 228862
Dźwignia sprzęgła CNC Yamaha - 228864
Dźwignia sprzęgła CNC Honda - 228875

Przeglądaj według producenta

Dźwignie CNC sprzęgła do Najpopularniejszych motocykli

Lekkie i wytrzymałe dźwignie CNC dla lepszego wyczucia i pracy sprzęgła

Dźwignie CNC sprzęgła to akcesoria motocyklowe wytwarzane drogą obróbki sterowanej numerycznie. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, dźwignia CNC do sprzęgła motocykla jest bardziej odporna na uszkodzenia, w szczególności łamanie, a przy tym lżejsza i łatwiejsza w operowaniu. Dźwignie CNC sprzęgła przydają się przede wszystkim w motocyklach wymagających niskiej masy i precyzyjnej kontroli mechanizmów.

Jak technologia CNC wpłynęła na elementy motocykla?

Obróbka sterowana numerycznie, w skrótem CNC znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Możliwość precyzyjnego wykonania wytrzymałego, a przy tym lekkiego elementu z metali typu aluminium świetnie sprawdza się w sportowych jednośladach. Dobrym przykładem są tu dźwignie sprzęgła i hamulca CNC. Dzięki niskiej masie i dopracowanemu kształtowi, element taki, jak dźwignia sprzęgła stał się jeszcze łatwiejszy w użyciu, a przy tym bardziej odporny na typowe uszkodzenia związane z agresywną jazdą.

Akcesoria typu dźwignia CNC przydają się zresztą nie tylko w jednośladach sportowych. W innych, dźwignia sprzęgła CNC pozwala urozmaicić wygląd jednośladu, obok kształtu nadając mu także nietypową barwę. Kształt dźwigni sprzęgła CNC pozwala natomiast poprawić komfort jazdy, w tym ułatwić operowanie dźwignią sprzęgła nawet w grubych rękawicach motocyklowych.

Lekkie i wytrzymałe dźwignie CNC do sprzęgła motocykla w Gmoto.pl

U nas znajdziesz dźwignie sprzęgła wykonane w technologii CNC do wielu modeli motocykli. Oferujemy akcesoria cenionych producentów, do modyfikacji jednośladu sportowego i urozmaicenia cech typowego motocykla drogowego. Cechy i parametry dźwigni sprzęgła CNC są dostępne po kliknięciu na produkt.