Menu

Części do skuterów wodnych

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 279

Pierścień pompy strumieniowej Sea Doo WSM

252,25 zł

Pierścień pompy strumieniowej Sea Doo WSM

            (1)

Części do skuterów wodnych do Najpopularniejszych motocykli

Części do skuterów wodnych dobrane do mechanizmów stosowanych na wodzie

Części do skuterów wodnych to elementy mechanizmów związanych ściśle z poruszaniem się skuterem wodnym. Części zamienne do skuterów wodnych obejmują zarówno układ przeniesienia napędu, w tym wał napędowy do skutera wodnego, jak i znane ze skuterów pompy strumieniowe.

Które części do skuterów wodnych odróżniają go od napędu motocykla?

Choć technicznie, skuter wodny ma wiele wspólnego z typowym motocyklem, nie da się ukryć, że poruszanie się na wodzie wymaga specyficznych elementów także w napędzie pojazdu. Wyraźna różnica widnieje już na poziomie przeniesienia napędu, gdzie do przekazania mocy na śrubę służy wał napędowy. Różnica tkwi tu nie tylko w długości wału, ale i jego łączeniu z silnikiem czy elementem napędzającym.

Częściami typowymi dla skuterów wodnych są natomiast pompy strumieniowe. Dzięki pompie, woda przepływająca przez układ wypływa z niego z jeszcze większą prędkością, co nadaje jeszcze wyższą prędkość skuterowi wodnemu. Dla kontroli strumienia wypływającego z pompy, niezbędne są jednak elementy ograniczające ruch jej części do ściśle wyznaczonych. W efekcie, często wymiany nie wymaga sama pompa, ale części takie, jak łożyska i zabezpieczenia dostępne w kompletach naprawczych.

Wysokiej jakości części zamienne do skuterów wodnych w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wysokiej jakości części do skuterów wodnych renomowanych producentów części zamiennych. Oferujemy elementy przeniesienia napędu, w tym wały, śruby i zestawy naprawcze, a także kompletne pompy strumieniowe i ich elementy najczęściej ulegające zużyciu lub uszkodzeniu. Cechy i parametry danego elementu znajdziesz klikając na produkt.