Menu

Elementy montażowe handbarów

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 235

Mocowanie osłony dłoni handbary alu

26,78 zł

Mocowanie osłony dłoni handbary alu

            (2)

Elementy montażowe handbarów do Najpopularniejszych motocykli

Elementy montażowe handbarów dla pewności ich pozycji i funkcji

Elementy montażowe handbarów to zestawy części niezbędnych do stabilnej instalacji osłon dłoni na kierownicy motocykla. Odpowiedni zestaw montażowy pozwoli handbarowi skutecznie chronić dłonie motocyklisty i elementy kierownicy przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

Zestaw montażowy niezbędny dla ochrony przez handbary

Od lekkich, montowanych w jednym miejscu „listków”, po ciężkie osłony zamknięte, handbary to popularny wybór wśród motocyklistów lubiących jazdę w terenie. Handbary chronią dłonie, a także dźwignie sprzęgła i przedniego hamulca przede wszystkim przed zabrudzeniami i drobnymi przeszkodami uderzającymi w kierownicę. W niektórych przypadkach, handbar chroni nawet przed większymi uszkodzeniami, na przykład wskutek kontaktu ręki czy dźwigni z drzewem, albo też w razie przewrotki.

Handbary spełnią jednak swoją rolę tylko, jeśli zostaną odpowiednio zamontowane. A, ze względu na ich funkcję, nie jest to sprawa błaha. Szczególnie w przypadku bardziej wytrzymałych elementów, przygotowany pod handbary zestaw montażowy oferuje więc wysokiej jakości, wytrzymałe uchwyty i mocowania, śruby, nakrętki, a w niejednym zestawie także dodatkowe elementy zabezpieczające.

Tylko taki zestaw montażowy pozwoli na pewny, stabilny montaż handbarów, a przez to na ich faktyczną funkcję zabezpieczającą. Bez tych elementów lub w przypadku niskiej ich jakości, zakup osłon w praktyce nie ma sensu, a wręcz grozi uszkodzeniem dłoni, gdy niestabilna osłona z aluminiowym stelażem osunie się podczas wypadku na palce motocyklisty.

Elementy montażowe handbarów do wielu motocykli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz elementy montażowe handbarów do wielu modeli motocykli. Oferujemy wysokiej jakości zestaw montażowy do różnego rodzaju osłon zamkniętych i otwartych, a także pojedyncze elementy montażowe takie, jak uchwyty czy tulejki. Cechy, parametry oraz skład zestawów są dostępne po kliknięciu na produkt.