Menu

Komplety naprawcze do pompy paliwa

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 61

-5% Zestaw naprawczy pompy paliwowej

73,06 zł

76,90 zł

Zestaw naprawczy pompy paliwowej

            (1)

Nakrętka pompy paliwa Quad Logic

145,40 zł

Niedostępny

Nakrętka pompy paliwa Quad Logic

Pompka paliwa 6.4mm / 7.9 mm

43,55 zł

Niedostępny

Pompka paliwa 6.4mm / 7.9 mm

Pompka paliwa 6.4mm / 7.9 mm

39,60 zł

Niedostępny

Pompka paliwa 6.4mm / 7.9 mm

Komplety naprawcze do pompy paliwa do Najpopularniejszych motocykli

Komplety naprawcze pomp paliwa to zestawy podstawowych elementów konstrukcji pompy paliwa stosowanej w motocyklu. Dzięki kompletowi, w przypadku zużycia elementu można przywrócić pompie pierwotną sprawność bez potrzeby wymiany całego mechanizmu.

Awaria pompy paliwowej motocykla wiąże się z problemami z poprawną pracą silnika, a nierzadko wręcz z jej zatrzymaniem. Powodem awarii nie zawsze jednak musi być uszkodzenie pompy kwalifikujące ją do wymiany.

Niekiedy, taka sytuacja jest skutkiem pojawienia się na przykład brudu w paliwie lub zużycia części odpowiedzialnych za prawidłową jej pracę. W takim wypadku, do naprawy pompy może wystarczyć zestaw podstawowych elementów zawarty w komplecie naprawczym pompy.

Taki zestaw pozwala wymienić elementy najszybciej zużywające się lub najbardziej narażone na uszkodzenie, a nawet cały wewnętrzny mechanizm pompy. Eliminuje to potrzebę wymiany korpusu, a więc w praktyce całej pompy.

Przy korzystaniu z kompletu naprawczego należy jednak pamiętać o dobraniu odpowiedniego kompletu do danej pompy oraz o precyzyjnym dopasowaniu elementów. Braki w tym zakresie nie pozwolą pompie pracować z oczekiwaną sprawnością lub całkowicie ją zatrzymają.

W naszej ofercie dostępne są komplety naprawcze do wielu modeli pomp paliwa stosowanych w motocyklach. Oferujemy gamę różnych typów kompletów naprawczych, oferujących zarówno poszczególne elementy, jak i całe mechanizmy. Cechy, parametry oraz skład danego kompletu, a także lista modeli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.