Menu

Zestawy naprawcze pompy sprzęgła

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 93

-5% Komplet naprawczy pompy sprzęgła Tourmax

66,13 zł

69,61 zł

Komplet naprawczy pompy sprzęgła Tourmax

            (1)

-5% Komplet naprawczy pompy sprzęgła Tourmax

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 87,72 zł

83,33 zł

87,72 zł

Komplet naprawczy pompy sprzęgła Tourmax

Zestawy naprawcze pompy sprzęgła do Najpopularniejszych motocykli

Komplet naprawczy pompy sprzęgła przyśpiesza i ułatwia naprawę pompy

Komplety naprawcze sprzęgła

Komplet naprawczy pompy sprzęgła to zestaw najczęściej zużywających się elementów związanych z pracą pompy sprzęgła w motocyklu. Zestaw naprawczy pompy sprzęgła pozwala użytkownikowi motocykla usunąć powód nieodpowiedniej pracy pompy bez potrzeby wymiany całego układu. Zestaw naprawczy pompy przydaje się szczególnie w przypadku zużycia elementów pompy.

Zestaw naprawczy pompy sprzęgła z typowymi częściami ulegającymi zużyciu

Pompa sprzęgła stosowana jest w coraz większej ilości motocykli. Jej zaletą jest skuteczność, mniejsza siła nacisku potrzebna do rozłączenia tarcz sprzęgła oraz mniejszej awaryjności układu. Awaria następuje tu głównie wskutek zużycia elementu, a często kilku elementów pompy. Aby jej zapobiec, do wielu pomp można zakupić zestaw naprawczy pompy sprzęgła z szeregiem elementów zużywających się wskutek użytkowania pompy.

Naprawa pompy sprzęgła prostsza dzięki smarowi w składzie

Najczęściej, zestaw naprawczy pompy sprzęgła składa się z tłoczków, zabezpieczeń, podkładek i sprężyn razem z zestawem uszczelniaczy. Niekiedy w zestawie jest obecny także smar, który pozwala na usunięcie uszczelki nawet w miejscu, gdzie utrudnione byłoby ponowne nasmarowanie układu. Dzięki niemu naprawa pompy sprzęgła przebiega jeszcze szybciej, mniejsze jest też ryzyko błędu w doborze wymaganych produktów

Zestawy naprawcze pomp sprzęgła do wielu motocykli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz komplety naprawcze pompy sprzęgła przygotowane do wielu modeli motocykli. Oferujemy zestawy naprawcze pompy sprzęgła z podstawowymi częściami zamiennymi i w zestawie ze smarem. Skład i cechy elementów kompletu są dostępne po kliknięciu na produkt.