Menu

Komplety obniżające zawieszenie tylne

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 752

Komplet obniżający zawieszene tylne MFW

475,70 zł

Komplet obniżający zawieszene tylne MFW

            (1)

Komplety obniżające zawieszenie tylne do Najpopularniejszych motocykli

Komplety obniżające zawieszenie tylne dla ergonomii i komfortu jazdy

Komplety obniżające zawieszenie motocykla to elementy dodatkowe pozwalające zmniejszyć długość zawieszenia. W przeciwieństwie do celów znanych z pojazdów samochodowych, w przypadku motocykli obniżenie zawieszenia ma przede wszystkim zwiększyć ergonomię, najczęściej dla osób niższego wzrostu. Obniżenie zawieszenia ma swoje plusy także dla początkujących motocyklistów, stabilizując jazdę i ułatwiając poruszanie się przy małych prędkościach.

Co dają komplety obniżające zawieszenie tylne motocykla?

Standardowa długość zawieszenia w motocyklach umożliwia poruszanie się jednośladem większości motocyklistów. W przypadku osób niskich, poziom siodła motocykla może być jednak zbyt wysoki, by np. dosięgnąć całą stopą lub choćby jej częścią podłoża. Takie osoby mogą wówczas skorzystać z kompletów obniżających zawieszenie. Dzięki nim zawieszenie, a wskutek tego także pozycja kanapy obniży się, zmniejszając jego odległość od podłoża.

W zależności od kompletu, zawieszenie można obniżyć o od 20 do nawet 50 mm, wyraźnie poprawiając indywidualny komfort jazdy. Efektem związanym z obniżeniem zawieszenia jest także zwiększenie rozstawu osi motocykla. Przydaje się to szczególnie początkującym motocyklistom, gdyż większy rozstaw osi daje większą stabilność jazdy jednośladem. Rozwiązanie to jest nierzadko stosowane na przykład w szkołach nauki jazdy.

Komplety obniżające zawieszenie tylne do wielu motocykli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz komplety obniżające zawieszenie tylne przygotowane przez renomowanych producentów, w tym firmę Lucas. Dany komplet pozwala obniżyć zawieszenie o konkretną odległość, uzależnioną również od motocykla, w którym jest on montowany. Cechy danego kompletu są dostępne po kliknięciu na produkt.