Menu

Sklep KTM OEM

Produkty OEM do KTM to części wykorzystywane przez tą austriacką markę do produkcji jej motocykli. Produkty OEM KTM możemy spotkać z logo samego KTM lub, jeśli część jest wytwarzana producenta konkretnych części, logo tego producenta. W każdym przypadku, produkty KTM OEM są identyczne z tymi montowanymi w motocyklu podczas produkcji. Oznacza to te same technologie produkcji, parametry i wykorzystywane materiały, a przez to gwarantowaną jakość. Oferowane w Gmoto.pl produkty KTM OEM pozwolą przywrócić motocyklowi KTM jego fabryczny stan i osiągi.

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 96239

Opinie o produktach KTM OEM

Kacper

2020-05-13, 10:06

Manetki żelowe Lock-On oryginał KTM Według mnie, manetki żelowe lock on są bardzo wygodne i świetnie dopasowują się do dłoni. Są wykonane z przyjemnego materiału, jednakże wyglądają na bardzo solidnie wykonane. Zamówiłem je w piątek i już we wtorek dostarczono je do moich rąk. Szczerze polecam tą firmę, oraz manetki żelowe lock on.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Robert

2019-03-13, 07:34

Osłony dłoni - handbary KTM OEM Kupiłem handbary do KTM 1290 Adventure S rok 2018, jestem zadowolony z wyglądu i koloru zakupionego towaru

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna