Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 123

Latarka taktyczna II

114,75 zł

Latarka taktyczna II

            (1)

Latarka serwisowa 3w1 LED typ2

92,62 zł

Latarka serwisowa 3w1 LED typ2

            (1)

Latarki LED warsztatowe pomocne w naprawie ukrytych mechanizmów

Układy motocykla często są skonstruowane tak, że do niektórych miejsc nie dotrze ani światło słoneczne, ani nawet światło typowej lampy warsztatowej. Konieczne jest wówczas zastosowanie niewielkiego, niekiedy punktowego źródła światła, które pozwoli dokładnie określić zużycie i uszkodzenie danego mechanizmu. W takiej sytuacji, niezwykle praktycznym narzędziem jest osobna latarka serwisowa.

Szczególnie przydatne są tu latarki warsztatowe LED. Jej gabaryty, osobne źródło prądu oraz duża moc oświetlenia przydają się zarówno w warsztatach, jak i w przydomowym garażu. Wiele latarek ma ponadto dodatkowe praktyczne cechy, na przykład magnes umożliwiający uwolnienie rąk przy zachowaniu dobrego oświetlenia układu, giętką rączkę do pracy w wyjątkowo trudnych zakamarkach lub drugie źródło światła o cechach innych, niż podstawowe światło latarki.

Rozmaite latarki LED akumulatorowe, warsztatowe w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite warianty latarki serwisowej do zastosowania w różnych sytuacjach warsztatowych. Oferujemy zarówno typowe wielofunkcyjne latarki serwisowe, jak i specjalne latarki diodowe z giętką rączką. Cechy i parametry latarki znajdziesz klikając na konkretny produkt.