Menu

Lusterka z kierunkowskazami

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 72

Lusterka z kierunkowskazami do Najpopularniejszych motocykli

Lusterka motocyklowe z kierunkowskazami sprytnym połączeniem elementów

Lusterka motocyklowe i kierunkowskazy pełnią kluczowe role dla bezpieczeństwa jazdy na jednośladzie. Pozwalają na szybkie sprawdzenie sytuacji na drodze poza polem widzenia i jasne zakomunikowanie zamiaru zmiany pasa lub skrętu. Sprytnym połączeniem są więc lusterka z kierunkowskazami do motocykla czy skutera. W większości motocykli lusterka są rozstawione szerzej niż oryginalnie zamontowane kierunkowskazy z przodu pojazdu, więc zespolenie tych dwóch elementów zwiększa widoczność tzw. migaczy.

Nietypowe lusterka z kierunkowskazami urozmaicą wygląd pojazdu

Poza większą widocznością przez innych uczestników ruchu drogowego, jaką dają lusterka z kierunkowskazami motocykl może zyskać także na wyglądzie. W niektórych jednośladach, oryginalne kierunkowskazy czy lusterka nie są, delikatnie mówiąc, zbyt ładne. Dotyczy to szczególnie starszych modeli, choć wśród nowych również znajdą się perełki. Lusterko motocyklowe z kierunkowskazami jest to rozwiązanie tego problemu.

Jak połączyć lusterka do skuterów z kierunkowskazami?

Jeśli lusterko motocyklowe z kierunkowskazami jest elementem oryginalnego wyposażenia jednośladu, a tak jest często w przypadku skuterów z najniższej klasy pojemnościowej, to nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu. Odkręcasz i odłączasz od instalacji stare lusterko, a następnie zakładasz lusterka do skutera z kierunkowskazami.

Sprawy się komplikują, gdy chodzi o lusterka do skutera z kierunkowskazami w miejscu typowych lusterek lub o lusterka z kierunkowskazami LED. Wtedy będzie konieczna ingerencja w układ elektryczny pojazdu, o ile nie będzie możliwości podłączenia lusterka do skuterów z kierunkowskazami do gniazd starych kierunkowskazów.

Jeśli płynie w tobie krew prawdziwego majsterkowicza lub po prostu masz fach w ręku, to nowe lusterka z kierunkowskazami do motocykla nie będą dla ciebie żadnym wyzwaniem. Jeśli czujesz, że zadanie cię przerasta oddaj to w ręce specjalistów. Kierunkowskaz to na tyle ważny element wyposażenia motocykla, że nie warto narażać się na jego nieprawidłowe działanie.

Lusterka z kierunkowskazami do motocykla jako tuning optyczny

Lusterka motocyklowe z kierunkowskazami mogą nie tylko zwiększyć poziom bezpieczeństwa jazdy, ale także podnieść atrakcyjność twojego jednośladu. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne modele lusterek z migaczami, więc z łatwością możesz dopasować je do aktualnych mocowań.

Szczególnie lusterka motocyklowe z kierunkowskazami LED to ciekawa propozycja dla osób zajmujących się tuningiem optycznym i customizacją jednośladów. Klasyczne kierunkowskazy często burzą linię motocykla, co może być frustrujące podczas budowy wymarzonego customa, kiedy każdy detal ma dla nas ogromne wrażenie i zależy nam, żeby finalny efekt był piorunujący.

Lusterka motocyklowe z kierunkowskazami kontra prawo drogowe

Jako, że wiele jednośladów posiada fabryczne lusterka motocyklowe z kierunkowskazami to nie ma przesłanek, aby uznać je za niezgodne z prawem o ruchu drogowym. Jest jednak kilka “ale”. Przede wszystkim, takie lusterka muszą posiadać homologację drogową, szczególnie w przypadku kierunkowskazów LED.

Po drugie powinny zostać zamontowane zgodnie z wytycznymi dot. umiejscowienia zarówno lusterek, jak i przednich kierunkowskazów (m.in. odpowiedni rozstaw i odległość od podłoża). Jeśli lusterka motocyklowe z kierunkowskazami będą zamontowane prawidłowo, to możesz spokojnie wyjechać z nimi na drogę publiczną.

Lusterka z kierunkowskazami do skutera i motocykla w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite lusterka z kierunkowskazami do skutera i motocykla. Oferujemy lusterka standardowe i do modyfikacji jednośladu, w tym wyglądu i wykorzystania diod LED. Cechy i parametry danego lusterka znajdziesz klikając na produkt.