Menu

Maty antypoślizgowe na podłogę

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 93

Maty antypoślizgowe na podłogę do Najpopularniejszych motocykli

Maty antypoślizgowe na podłogę dla pewności kierowania skuterem wodnym

Maty antypoślizgowe na podłogę to elementy chroniące przed zsunięciem się użytkownika skutera wodnego z pojazdu w trakcie manewrów. Umieszczony w kluczowych miejscach skutera wodnego zestaw mat antypoślizgowych zapewnia użytkownikowi stabilną pozycję, a przez to sprawne operowanie skuterem nawet przy gwałtownych ruchach i niespodziewanych reakcjach.

Mata antypoślizgowa niezbędna do stabilnego operowania skuterem wodnym

Tak, jak w motocyklach, tak i w skuterach wodnych niezwykle ważna jest stabilna pozycja użytkownika w trakcie ruchu. W ich przypadku, głównym problemem staje się woda, której obecność między stopą a jej podstawą łatwo doprowadzi do wywrotki. Z tych powodów, w miejscach wykorzystywanych przez użytkownika skutera wodnego do utrzymania pozycji ciała umieszcza się specjalne maty antypoślizgowe.

Odpowiednio uformowane, wykonane z grubej pianki i wyposażone w szereg rowków odprowadzających wodę, maty antypoślizgowe na podłogę skutera wodnego pozwalają użytkownikowi utrzymać stopę nawet bez użycia specjalnego obuwia. Przy cechach związanych z ich funkcją, maty antypoślizgowe na podłogę i ich mocowanie są też uodpornione na wilgoć, blaknięcie, a także naciski. Należy jednak pamiętać, że obok cech samej maty, kluczowymi dla jej funkcji są dobór do danego skutera wodnego i odpowiedni montaż.

Rozmaite maty antypoślizgowe do skuterów wodnych w Gmoto.pl

U nas znajdziesz maty antypoślizgowe do skuterów wodnych w rozmaitych zestawach. Oferujemy wysokiej jakości maty antypoślizgowe dedykowane do danego skutera wodnego, na czele z cenionym producentem tego typu akcesoriów, Hydro-Turf. Cechy i parametry danego zestawu są dostępne po kliknięciu na produkt.