Menu

Mocowanie pasów transportowych

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 62

Mocowanie pasów transportowych dla pewności transportu pojazdu

Mocowanie pasów transportowych to elementy, które pozwalają stabilnie przygotować pojazd do transportu przy wykorzystaniu pasów transportowych. Specjalne, wytrzymałe uchwyty czy spinacze pozwalają zahaczyć pas o stabilny fundament lub sam motocykl i napiąć go z siłą niezbędną dla pewnego transportu jednośladu.

Mocowanie do pasów transportowych nie mniej ważne, niż pasy

Pasy transportowe to popularne elementy wykorzystywane przy transporcie motocykla. Ich konstrukcja łączy wytrzymałość z elastycznością i możliwością napięcia pasa adekwatnie do potrzeb użytkownika. Żaden pas transportowy nie spełni jednak swojej funkcji, jeśli końce pasów transportowych nie zostaną mocno zahaczone o stabilny fundament. Z tego względu, kluczową rolę przy transporcie wykorzystujący pasy odgrywa mocowanie do pasów transportowych w formie specjalnych, mocnych uchwytów.

Mocowanie pasów transportowych związane głównie z podłożem

Mocowanie pasów transportowych to przede wszystkim uchwyty mocowane do różnego typu podłoża. Uniwersalne lub przeznaczone do konkretnych typów powierzchni, mocowanie do pasów transportowych stanowi wówczas miejsce zahaczenia pasa wyposażonego w specjalną końcówkę. Obok jakości i wytrzymałości samego uchwytu, takie mocowanie pasów transportowych wymaga też odpowiednio mocnych śrub i dokładnego montażu, a przede wszystkim wyboru miejsca, w którym mocowanie nie ulegnie osłabieniu.

Mocowania do pasów transportowych montowane także przy motocyklach

Mocowanie pasów transportowych mogą być też związane z samym motocyklem. Tego typu uchwyt jest przygotowany do montażu w konkretnym miejscu na jednośladzie i daje możliwość zahaczenia pasa transportowego bez szkody dla innych części motocykla. W tym przypadku, obok jakości, wytrzymałości i dokładności montażu, mocowanie do pasów transportowych wymaga dokładnego doboru do danego jednośladu.

Rozmaite mocowania pasów transportowych w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wytrzymałe mocowania pasów transportowych różnego typu. Oferujemy mocowania do pasów transportowych przygotowane pod różne typy podłoża, jak i dedykowane mocowania montowane przy elementach motocykla. Cechy i parametry mocowania są dostępne po kliknięciu na produkt.