Motocykle Adly/Herchee

Charakterystyka marki

Niezależnie od tego, jaki pojazd odpowiadać będzie twoim wymaganiom i oczekiwaniom, dzięki zaskakującej uniwersalności i wszechstronności koncernu Adly/Herchee, bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Po pierwsze, w szerokiej ofercie firmy, znajdziesz miejskie pojazdy znane pod nazwą E-bike, czyli po prostu niezwykle funkcjonalne elektryczne rowery. Posiadając homologację i niewielkie gabaryty, mogą one uprzyjemnić każdy pobyt w dynamicznym i tętniącym życiem mieście, przynosząc nieznany dotąd komfort i możliwości zastąpienia siły ludzkich mięśni nowoczesną technologią.

            Kolejna linia, jaka wchodzi w skład produktów Adly/Herchee to niewielkie pod względem rozmiaru pojazdy, które posiadają niebywały charakter. Właśnie te cechy, sprawiają, że go-karty są tak popularne i uwielbiane przez pasjonatów motoryzacji, zarówno tych małych, jak i tych, którzy mali już dawno temu być przestali. Go-karty same w sobie, to gwarancja doskonałej zabawy w gronie przyjaciół i na wolnym powietrzu, gdzie jedynym ograniczeniem jest tor wyścigowy.

            Inną specjalnością są wyposażone w wytrzymałe i solidne zawieszenie pojazdy terenowe klasy ATV, czyli inaczej mówiąc: All-terain Vehicle. Główną zaletą pojazdów terenowych jest uniwersalność; dzięki solidnej konstrukcji i uzyskaniu maksymalnej stabilizacji podłoża, maszyny klasy ATV w stanie są sprostać praktycznie każdemu podłożu, niezależnie od tego, jak spektakularne będzie to wyzwanie. Także i motocykle przeznaczone do jazdy miejskiej znalazły się w barwnej i złożonej ofercie chińskiej firmy Adly/Herchee, która kolejne lata swojego istnienia odliczać może już od roku 1978. Rok ten, bardzo pamiętny dla koncernu, okazał się symbolicznym otwarciem drzwi do międzynarodowej kariery. Kolejne drzwi, zostały otwarte dwie dekady później, w roku 1997, który to rok przeprowadził ów koncern motocyklowy w zupełnie inny, wyższy poziom poprzez wyróżnienie certyfikatem ISO-9002 potwierdzającym profesjonalizm firmy i wysoką jakość usług.

Pozostałe modele Adly/Herchee

Poniżej znajduje się lista modeli Adly/Herchee do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
B
C
F
G
H
I
J
N
P
R
S
T
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe