Części do Adly/Herchee

Najpopularniejsze modele

motocykle Adly/Herchee - logo

Charakterystyka marki

Niezależnie od tego, jaki pojazd odpowiadać będzie twoim wymaganiom i oczekiwaniom, dzięki zaskakującej uniwersalności i wszechstronności koncernu Adly/Herchee, bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Po pierwsze, w szerokiej ofercie firmy, znajdziesz miejskie pojazdy znane pod nazwą E-bike, czyli po prostu niezwykle funkcjonalne elektryczne rowery. Posiadając homologację i niewielkie gabaryty, mogą one uprzyjemnić każdy pobyt w dynamicznym i tętniącym życiem mieście, przynosząc nieznany dotąd komfort i możliwości zastąpienia siły ludzkich mięśni nowoczesną technologią.

            Kolejna linia, jaka wchodzi w skład produktów Adly/Herchee to niewielkie pod względem rozmiaru pojazdy, które posiadają niebywały charakter. Właśnie te cechy, sprawiają, że go-karty są tak popularne i uwielbiane przez pasjonatów motoryzacji, zarówno tych małych, jak i tych, którzy mali już dawno temu być przestali. Go-karty same w sobie, to gwarancja doskonałej zabawy w gronie przyjaciół i na wolnym powietrzu, gdzie jedynym ograniczeniem jest tor wyścigowy.

            Inną specjalnością są wyposażone w wytrzymałe i solidne zawieszenie pojazdy terenowe klasy ATV, czyli inaczej mówiąc: All-terain Vehicle. Główną zaletą pojazdów terenowych jest uniwersalność; dzięki solidnej konstrukcji i uzyskaniu maksymalnej stabilizacji podłoża, maszyny klasy ATV w stanie są sprostać praktycznie każdemu podłożu, niezależnie od tego, jak spektakularne będzie to wyzwanie. Także i motocykle przeznaczone do jazdy miejskiej znalazły się w barwnej i złożonej ofercie chińskiej firmy Adly/Herchee, która kolejne lata swojego istnienia odliczać może już od roku 1978. Rok ten, bardzo pamiętny dla koncernu, okazał się symbolicznym otwarciem drzwi do międzynarodowej kariery. Kolejne drzwi, zostały otwarte dwie dekady później, w roku 1997, który to rok przeprowadził ów koncern motocyklowy w zupełnie inny, wyższy poziom poprzez wyróżnienie certyfikatem ISO-9002 potwierdzającym profesjonalizm firmy i wysoką jakość usług.

Wszystkie modele Adly/Herchee

Poniżej znajduje się lista modeli Adly/Herchee do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Air Tec 1

Air Tec SSII

Air Tech

AirTec 1

AirTec

AirTec SSII

AT

ATV

BT

Canyon

Cat

Conquest

Cosy

Crossover

Crossroad

Fox

GTA

Herkules

Hurricane

Interceptor

Jet

Noble

Panther

Predator

Rapido

Road Tracker

RS

RS

RT

Silverfox

Sport

Super Cross

SupeRCross

Supermoto

SuperSonic

Thunder

Thunder Bike

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe