Części do Aeon

Najpopularniejsze modele

motocykle Aeon - logo

Charakterystyka marki

Wytrzymała konstrukcja i imponujący design, to główne cechy, które zapewniły marce Aeon stałe miejsce w świecie koncernów motocyklowych, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. Jako producent maszyn terenowych tworzonych zgodnie z technologią ATV, Aeon wie doskonale, jak połączyć imponujące gabaryty pojazdu z funkcjonalnością, bezpieczeństwem oraz niezawodnością. Głównym obiektem zainteresowania firmy są quady i to właśnie one podlegają aktywnym procesom projektowania i wdrażania innowacji.

            Interesującą cechą, jaka może wyróżnić maszyny produkcji Aeon spośród grona pojazdów konkurencji jest możliwość użytkowania quadów Aeon nie tylko w terenie o różnym stopniu przyczepności podłoża, ale także i w ruchu miejskim. Maszyny tajwańskiego koncernu, posiadają bowiem homologację, która w większości przypadków, przypisywana jest maszynom o mniejszym gabarycie i niejako, o bardziej miejskim charakterze.
            Produkowane przez Aeon pojazdy czterokołowe klasy ATV, znane i dostępne są na całym świecie, gdyż powstały na Tajwanie koncern, należy do zaszczytnego grona największych firm motocyklowych, koncentrując swoją działalność właśnie na produkcji i projekcie maszyn czterokołowych, spośród na szczególną uwagę zasługują quady.

            Firma Aeon, istnieje już od roku 1970 i poprzez dekady aktywnej pracy i czynnego udziału w bezpośrednim procesie rozwoju rynku motoryzacyjnego, zdołała ona zdobyć już prestiż i uznanie. Uznanie to, zostało potwierdzone poprzez przyznanie koncernowi z Tajwanu certyfikatu jakości ISO 9002. Jest to certyfikat istotny dla producentów i jednocześnie, stanowi on niejako potwierdzenie zdobytych umiejętności w dziedzinie
wykonywania projektu, jak również i siły wykorzystania potencjalnych szans na rozwój.   
Certyfikat ten, przyznany został koncernowi w roku 1999, dzięki czemu przełomowy rok 2000, był niezwykły także i dla samego Aeon, który w ten sposób otrzymał oficjalne potwierdzenie wysokiej jakości wyrobów i niezawodności. Jest to firma, dla której istotnymi elementami są, kolejno: stabilność, bezpieczeństwo i komfort.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe