Motocykle Aeon

Charakterystyka marki

Wytrzymała konstrukcja i imponujący design, to główne cechy, które zapewniły marce Aeon stałe miejsce w świecie koncernów motocyklowych, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. Jako producent maszyn terenowych tworzonych zgodnie z technologią ATV, Aeon wie doskonale, jak połączyć imponujące gabaryty pojazdu z funkcjonalnością, bezpieczeństwem oraz niezawodnością. Głównym obiektem zainteresowania firmy są quady i to właśnie one podlegają aktywnym procesom projektowania i wdrażania innowacji.

            Interesującą cechą, jaka może wyróżnić maszyny produkcji Aeon spośród grona pojazdów konkurencji jest możliwość użytkowania quadów Aeon nie tylko w terenie o różnym stopniu przyczepności podłoża, ale także i w ruchu miejskim. Maszyny tajwańskiego koncernu, posiadają bowiem homologację, która w większości przypadków, przypisywana jest maszynom o mniejszym gabarycie i niejako, o bardziej miejskim charakterze.
            Produkowane przez Aeon pojazdy czterokołowe klasy ATV, znane i dostępne są na całym świecie, gdyż powstały na Tajwanie koncern, należy do zaszczytnego grona największych firm motocyklowych, koncentrując swoją działalność właśnie na produkcji i projekcie maszyn czterokołowych, spośród na szczególną uwagę zasługują quady.

            Firma Aeon, istnieje już od roku 1970 i poprzez dekady aktywnej pracy i czynnego udziału w bezpośrednim procesie rozwoju rynku motoryzacyjnego, zdołała ona zdobyć już prestiż i uznanie. Uznanie to, zostało potwierdzone poprzez przyznanie koncernowi z Tajwanu certyfikatu jakości ISO 9002. Jest to certyfikat istotny dla producentów i jednocześnie, stanowi on niejako potwierdzenie zdobytych umiejętności w dziedzinie
wykonywania projektu, jak również i siły wykorzystania potencjalnych szans na rozwój.   
Certyfikat ten, przyznany został koncernowi w roku 1999, dzięki czemu przełomowy rok 2000, był niezwykły także i dla samego Aeon, który w ten sposób otrzymał oficjalne potwierdzenie wysokiej jakości wyrobów i niezawodności. Jest to firma, dla której istotnymi elementami są, kolejno: stabilność, bezpieczeństwo i komfort.

Pozostałe modele Aeon

Poniżej znajduje się lista modeli Aeon do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
C
E
M
N
O
R
U
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe