Części do Bajaj

Najpopularniejsze modele

motocykle Bajaj - logo

Charakterystyka marki

Jeżeli do tej pory przekonany byłeś, że świat motoryzacji całkowicie opanowany został przez koncerny amerykańskie oraz europejskie, prawdopodobnie, nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele dzieje się na bliskim wschodzie. Bajaj, jako prężnie działająca już od 1945 roku firma motocyklowa, najwyraźniej nie zawraca sobie głowy ewentualnym domniemanym monopolem marek europejskich i amerykańskich, wykonując z oddaniem i pasją swoje zadania. Zadań tych, jest jak się okazuje, niemało, gdyż indyjskie Bajaj, odpowiada za aktywną produkcję szeroko pojętych pojazdów z branży motoryzacyjnej.

            Najpopularniejsze produkty Bajaj Auto to oczywiście skutery i motocykle, które importowane są także do krajów spoza rejonu bliskiego wschodu, w tym również i do Europy. Również Polska jest często celem podróży maszyn indyjskiej firmy Bujaj, jak miało miejsce między innymi w przypadku modelu Sunny. Skuter Sunny produkcji Bajaj, sprowadzany był do Polski czynnie w latach 90, gdzie zdobył ogromną popularność. Nie tylko motocykle oraz skutery wchodzą jednak w skład złożonej oferty koncernu, który obejmuje współcześnie pozycję lidera na indyjskim rynku motoryzacyjnym.

            Firma założona przez Jamnalala Bajaja, specjalizuje się bowiem nie tylko w produkcji pojazdów dwukołowych, ale także i trzykołowych, takich jak, między innymi autoriksze. Autoriksze, cieszą się powodzeniem i sporym zainteresowaniem w Indiach, lecz wykazująca niezwykłą ambicję i determinację firma, znana jest przede wszystkim zainteresowania nowościami. Innowacje techniczne, wykorzystywane są niejako jako arsenał w walce z inną firmą indyjską produkującą pojazdy osobowe. Bajaj, rywalizuje bowiem na indyjskim rynku motoryzacyjnym z Tata Nano, która ubiega się o pozycję lidera. Walka ta, jest niezwykle zacięta i przypomina historyczny wyścig zbrojeń: każda innowacja jednej firmy motoryzacyjnej, prowadzi niejako do rozbudzenia ambicji w firmie drugiej. Współcześnie, Bajaj i Tata Nano podjęły rywalizację w produkcji pierwszych samochodów zaprojektowanych przez te dwie popularne firmy motoryzacyjne.

Wszystkie modele Bajaj

Poniżej znajduje się lista modeli Bajaj do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Chetak

Spirit

Sunny

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe