Motocykle Baotian

Charakterystyka marki

Baotian, lub też, jak brzmi pełna nazwa korporacji, Jiangmen Sino-HongKong Baotian Motorcycle Industrial Co. Ltd., działa juz od roku 1994 na rynku motoryzacyjnym, kierując się w wykonywaniu swoich obowiązków ideą: "People first, honesty first, customer first," co w wolnym tłumaczeniu, przekłada się na: po pierwsze ludzie, po pierwsze uczciwość, po pierwsze klient. Idea ta, stanowi od początku istnienia firmy główne przesłanie i zarazem, bazę, na której opiera się cała filozofia firmy. Zakres działania chińskiej firmy Baotian, obejmuje obecnie już nie tylko kontynent azjatycki, ale także i rynek liczący 100 państw z różnych kontynentów, które stanowią partnerów handlowych koncernu Baotian. Obecnie, największą siłą chińskiego giganta o zasięgu głównej siedziby firmy równej 120.000 metrów kwadratowych jest import maszyn. Ilość maszyn proponowanych przez koncern, sięga przede wszystkim ponad 80 modelom, w jakich Baotian tworzy motocykle, lecz w ofercie firmy, znaleźć można także nowoczesne pojazdy innego typu, wliczając w ofertę stworzone do zapewniania doskonałej zabawy na wolnym powietrzu hulajnogi oraz miejskie rowery elektryczne.

            Produkty, podlegają importowaniu do takich państw, jak, między innymi: Szwecja, Syria, Włochy, Francja, Niemcy, a także, kraje Bliskiego Wschodu, kraje afrykańskie oraz liczne rejony Ameryki Południowej. Każdy z tych rejonów, stanowi istotny punkt docelowy pojazdów marki Baotian, która poszczycić może się licznymi, solidnymi kontaktami na całym świecie.

            Znaczenie i prestiż, jakie zdołała zdobyć chińska firma motoryzacyjna, wynikają z dbałości o zapewnienie klientom możliwie jak najwyższej jakości, maksymalnego bezpieczeństwa oraz wytrzymałości maszyny: wszystko to, w rozsądnej, niewygórowanej cenie, na jaką każdy zainteresowany produktami Baotian może sobie zdecydowanie pozwolić. Tym samym, wysoka jakość i profesjonalne podejście zarówno do fazy projektu, jak i do procesu produkcji, poświadczyć mogą uzyskane przez Baotian certyfikaty: ISO9001:2000, CQC, CA oraz EEC.

Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe