Części do Can-Am

Najpopularniejsze modele

motocykle Can-Am - logo

Charakterystyka marki

Istnieją na tym świecie maszyny, których nie sposób zakwalifikować do jednego tylko typu, ze względu na specyfikę. Dlatego też, często, nazywane są one hybrydami. Jedną z hybryd tego typu jest styl, jaki reprezentuje Can-Am, firma znana w świecie motoryzacji, przede wszystkim ze względu na oryginalność w podejściu do projektowania i produkcji maszyn. The Canadian American Challenge Cup, czyli w skrócie Can-Am, działa już od roku 1966 i niemalże od samego początku swojego istnienia, koncern ten wzbudza równie wiele zachwytu i zainteresowania, co konsternacji. Głównym problemem i paradoksalnie, największym atutem Can-Am, jest właśnie trudność w ewentualnym dopasowaniu produktów tej wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju kanadyjskiej marki do jakiegokolwiek podziału.
Najnowsza enigma, jaką The Canadian American Challenge Cup podarowała światu motoryzacji, to Spyder Roadster. Jest to pojazd na tyle niezwykły, że na dobrą sprawę... zupełnie nie wiadomo, jak go właściwie określić. Na pierwszy rzut oka, dopatrzeć można się elementów, jakie skojarzyć można z motocyklem, przy czym, inni, bliżsi będą określeniu Spyder Roadstera mianem samochodu. Brzmi zawile? To jeszcze absolutnie nic; po bliższym, bardziej wnikliwym okresie obserwacji, nietrudno uświadomić sobie, że niezwykła hybryda, dysponuje także cechami takich maszyn, jak skuter śnieżny i Quad.

            O ile w przypadku pasjonatów motoryzacji, im bardziej oryginalny okazuje się pojazd, tym większe wzbudza emocje. Entuzjazmu tego nie podzielają do końca chociażby ci, którzy sprawują kontrolę nad ruchem drogowym. Przede wszystkim, ceną za kreatywność The Canadian American Challenge Cup, jest absolutna nieświadomość, czym w zasadzie jeździ posiadacz perełki typu Spyder Roadster. W związku z nieścisłościami, w pewnych państwach, poruszanie się produktami Can-Am jest w pełni legalne i nie wiąże się z absolutnie żadnymi dodatkowymi ograniczeniami w typie przygotowywania dokumentacji, czy uzyskania jakiegokolwiek zezwolenia, podczas gdy inne kraje, takich dodatków niestety wymagają.

Wszystkie modele Can-Am

Poniżej znajduje się lista modeli Can-Am do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Commander

Defender

DS

Maverick

Outlander

Qutlander

Qutlander Max

Qutlander Max R

Qutlander R

Renegade

Renegade R

Spyder

Spyder RS

Spyder RSS

Spyder RT

Spyder RTS

Traxter

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe