Części do E-max

Najpopularniejsze modele

motocykle E-max - logo

Charakterystyka marki

Niemiecka marka E-Max powołana została do życia w roku 2003 podejmując, mogłoby się początkowo wydawać nierówną walkę z rosnącym poziomem zanieczyszczenia. Wszechobecny hałas, stał się niejako niechlubną miejską wizytówką, z którą niezwykle trudno byłoby się rozstać bez podjęcia odpowiednich kroków. Firma E-Max, zdecydowała się wypowiedzieć wojnę, zarówno zanieczyszczeniom w centrum miasta, jak i ogromnemu natężeniu hałasu. W tym celu, za cel główny, firma ta, postawiła sobie stworzenie całkowicie ekologicznego pojazdu miejskiego, który spełni w dostatecznym stopniu potrzeby i oczekiwania codziennego życia. Tym samym, E-Max przedstawił światu pojazdy, które charakteryzują się zerową emisją szkodliwych dla środowiska naturalnego substancji. To, co dawniej pozostawało w sferze marzeń ekologów, obecnie stało się rzeczywistością, właśnie za sprawą marki E-Max, która wprowadziła na rynek motocyklowy pojazdy nie tylko funkcjonalne, nieskomplikowane w obsłudze i praktyczne, ale także niewiarygodnie komfortowe oraz niedrogie w utrzymaniu.

            Wszystkie te cechy, sprawiają, że skutery elektryczne marki E-Max sprawdzają się doskonale jako środki transportu miejskiego dla absolutnie każdego, kto oczekuje taniego i wygodnego pojazdu, dzięki któremu będzie mógł on przemieścić się z miejsca na miejsce. Najczęstsze cele podróży skuterem elektrycznym o niskim zużyciu energii, to centra handlowe, miejsca pracy oraz wyjazdy w teren, poza miasto, w ramach rekreacji. Skuter, jako urządzenie komfortowe i ciche stanowi perfekcyjną alternatywę dla tradycyjnego motocykla, bądź roweru podczas wycieczek w gronie przyjaciół.
            Pojazd miejski typu wspomnianego elektrycznego skutera, charakteryzuje się prędkością maksymalną, która zwykle mieści się w zakresie ok. 45km/h, co może nie jest osiągiem dużym, lecz jednocześnie, sprawdza się bardzo dobrze w warunkach miejskich, gdzie szybsza jazda nie jest konieczna. Modele niemieckiej firmy E-Max, posiadają także możliwość szybkiego ładowania skutera oraz dysponują one także hamulcami tarczowymi.

Wszystkie modele E-max

Poniżej znajduje się lista modeli E-max do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

110 S

120

80

80 L

90 S

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe