Motocykle E-max

Charakterystyka marki

Niemiecka marka E-Max powołana została do życia w roku 2003 podejmując, mogłoby się początkowo wydawać nierówną walkę z rosnącym poziomem zanieczyszczenia. Wszechobecny hałas, stał się niejako niechlubną miejską wizytówką, z którą niezwykle trudno byłoby się rozstać bez podjęcia odpowiednich kroków. Firma E-Max, zdecydowała się wypowiedzieć wojnę, zarówno zanieczyszczeniom w centrum miasta, jak i ogromnemu natężeniu hałasu. W tym celu, za cel główny, firma ta, postawiła sobie stworzenie całkowicie ekologicznego pojazdu miejskiego, który spełni w dostatecznym stopniu potrzeby i oczekiwania codziennego życia. Tym samym, E-Max przedstawił światu pojazdy, które charakteryzują się zerową emisją szkodliwych dla środowiska naturalnego substancji. To, co dawniej pozostawało w sferze marzeń ekologów, obecnie stało się rzeczywistością, właśnie za sprawą marki E-Max, która wprowadziła na rynek motocyklowy pojazdy nie tylko funkcjonalne, nieskomplikowane w obsłudze i praktyczne, ale także niewiarygodnie komfortowe oraz niedrogie w utrzymaniu.

            Wszystkie te cechy, sprawiają, że skutery elektryczne marki E-Max sprawdzają się doskonale jako środki transportu miejskiego dla absolutnie każdego, kto oczekuje taniego i wygodnego pojazdu, dzięki któremu będzie mógł on przemieścić się z miejsca na miejsce. Najczęstsze cele podróży skuterem elektrycznym o niskim zużyciu energii, to centra handlowe, miejsca pracy oraz wyjazdy w teren, poza miasto, w ramach rekreacji. Skuter, jako urządzenie komfortowe i ciche stanowi perfekcyjną alternatywę dla tradycyjnego motocykla, bądź roweru podczas wycieczek w gronie przyjaciół.
            Pojazd miejski typu wspomnianego elektrycznego skutera, charakteryzuje się prędkością maksymalną, która zwykle mieści się w zakresie ok. 45km/h, co może nie jest osiągiem dużym, lecz jednocześnie, sprawdza się bardzo dobrze w warunkach miejskich, gdzie szybsza jazda nie jest konieczna. Modele niemieckiej firmy E-Max, posiadają także możliwość szybkiego ładowania skutera oraz dysponują one także hamulcami tarczowymi.

Pozostałe modele E-max

Poniżej znajduje się lista modeli E-max do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

1
8
9
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe