Motocykle E-Ton

Charakterystyka marki

Jak powszechnie wiadomo motocykle najlepiej sprawdzają się na prostych szybkich drogach, na których można rozwijać duże prędkości i poczuć zew wolności i wiatr we włosach. Motocykli terenowych jest jak na lekarstwo. Na szczęście koncern E-Ton produkuje quady dla miłośników jazdy po nierównym, grząskim terenie.

    E-Ton jest marką cenioną na zachodzie. Klienci doceniają producenta za niezawodność, dbałość o szczegóły i niespotykany, nietypowy design.

 To właśnie oryginalny design sprawia, że posiadacze quadów tej firmy czują się wyróżnieni, a pojazdy, którymi jeżdżą wzbudzają podziw wśród innych uczestników rajdów terenowych. Motocykle i quady wspomnianego powyżej producenta bardzo dobrze pokonują wszystkie przeszkody terenowe, zapewniając maksymalny komfort jazdy właścicielowi. Udział w rajdzie to czysta przygoda i przyjemność.

  Quady mają moc 19 KM przy 6500 obr/min i są smarowane mokrą miską olejową. Mają zamontowane 1-cylindrowe, 4-suwowe, chłodzone cieczą silniki oraz elektryczny rozruszniki i hamulce podwójne, hydrauliczne tarczowe.

Pozostałe modele E-Ton

Poniżej znajduje się lista modeli E-Ton do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

C
D
E
R
S
T
V
Y
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe