Części do E-Ton

Najpopularniejsze modele

motocykle E-Ton - logo

Charakterystyka marki

Jak powszechnie wiadomo motocykle najlepiej sprawdzają się na prostych szybkich drogach, na których można rozwijać duże prędkości i poczuć zew wolności i wiatr we włosach. Motocykli terenowych jest jak na lekarstwo. Na szczęście koncern E-Ton produkuje quady dla miłośników jazdy po nierównym, grząskim terenie.

    E-Ton jest marką cenioną na zachodzie. Klienci doceniają producenta za niezawodność, dbałość o szczegóły i niespotykany, nietypowy design.

 To właśnie oryginalny design sprawia, że posiadacze quadów tej firmy czują się wyróżnieni, a pojazdy, którymi jeżdżą wzbudzają podziw wśród innych uczestników rajdów terenowych. Motocykle i quady wspomnianego powyżej producenta bardzo dobrze pokonują wszystkie przeszkody terenowe, zapewniając maksymalny komfort jazdy właścicielowi. Udział w rajdzie to czysta przygoda i przyjemność.

  Quady mają moc 19 KM przy 6500 obr/min i są smarowane mokrą miską olejową. Mają zamontowane 1-cylindrowe, 4-suwowe, chłodzone cieczą silniki oraz elektryczny rozruszniki i hamulce podwójne, hydrauliczne tarczowe.

Wszystkie modele E-Ton

Poniżej znajduje się lista modeli E-Ton do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Challenger

CLX

Draco

EXL

Ranger

RXL

Sierra Ranger

Tornado

Vector

Vector VLX

Viper

Viper EXL

Viper RXL

VXL

Yukon EXL

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe