Motocykle Ferro

Charakterystyka marki

Firma Ferro, której początek można datować na rok 1983, jest producentem przeróżnych komponentów motoryzacyjnych do motorów a także skuterów, które zostały zrobione z materiałów aluminiowych.

Jednak to nie wszystko. Oprócz swojej produkcji zajmuje się także sprzedażą i rozprowadzaniem części motocyklowych jak również akcesoriów dla miłośników dwóch kółek. Należy wspomnieć, iż firma od 1999 roku zdobyła wiele prestiżowych nagród takich jak tytuł „firma FAIRY PLAY” czy też wyjątkowo ważny, i przyznawany w Brukseli TÜV Cert/ ISO 9001: 2000 i wiele innych. Po odpowiednim czasie poważnych przygotowań firma wprowadziła na rynek markę skuterów Ferro, które obecni są wyjątkowo dobrej, jakości, a do tego, aby zostały wytworzone odpowiednie jednostki napędowe zostały użyte komponenty tj. gaźniki MIKUNI. Ważną informacją jest to, iż w kooperacji z Motom, firma ta postanowiła podjąć się wypuszczenia na rynek reaktywowanej włoskiej marki Lambretta.

Firma może cieszyć się sławą, gdyż w swoją pracę włożyła niesamowity wysiłek, a także precyzję z projektowaniu, produkcji i dopracowaniu wszystkich detali. Do tego przyczyniła się także dobrze wyszkolona kadra pracowników na przeróżnych stanowiskach. I przede wszystkim właściciel ich pojazdów nie musi martwić się o brak części zamiennych, gdyż magazyny są bardzo dobrze zaopatrzone.

Pozostałe modele Ferro

Poniżej znajduje się lista modeli Ferro do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

1
2
3
6
8
9
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe