Części do Gas Gas

Najpopularniejsze modele

motocykle Gas Gas - logo

Charakterystyka marki

Motocykle crossowe, jako dynamiczne, żywiołowe i stworzone do jazdy wyczynowej w terenie, doskonale oddają charakter słonecznej Hiszpanii. Temperament, z jakiego słynie cross, zainspirował także dwóch ambitnych i energicznych mężczyzn pochodzących z hiszpańskiej gminy Salt, mieszczącej się w bajecznej Katalonii. Narcis Casas i Josep Pibernat. Zdecydowali się połączyć siły i wspólnie zawalczyć o spełnienie własnych marzeń. Marzenie dwóch przyjaciół było wspólne, podobnie jak i pasja, jaką darzyli oni świat motoryzacji.

            Zarówno Casas, jak i Pibernat, postanowili bowiem stworzyć pojazd jednośladowy, który doskonale sprawdzi się w terenie. Firma, która powstała w 1985 roku, przybrała nazwę Gas Gas; dynamiczną, lekką w swojej wymowie i nie do końca poważną. Nazwa ta, może początkowo sprawiać wrażenie osobliwej. Choć, istotnie odbiega ona od nazw innych koncernów, doskonale współgra z indywidualnym charakterem firmy. Hiszpańska korporacja Gas Gas, całkowicie na dobrą sprawę koncentruje się bowiem na pojazdach jednośladowych sportowych typu cross, jak i maszyn wyczynowych, które stworzone są, by podejmować kolejne wyzwania. Innym modelem, jaki firma Gas Gas wysoko ceni jest także motocykl typu Enduro.

            Mimo, iż nie jest to przypadek zbyt powszechny, hiszpańska Gas Gas stanowi połączenie biznesu i pasji. Pasja projektantów i producentów, przekłada się także na bezpośrednie osiągnięcia, spośród których wskazać można spektakularny sukces zawodników, którzy za sterami maszyn Gas Gas udowadniają światu i także samym sobie, jak wielki potencjał drzemie w maszynach wyczynowych. Obecnie, najbardziej szanowani i rozpoznawalni są dwaj wojownicy, którzy zdobyli wysokie miejsca w rozgrywkach sportowych, organizowanych z myślą o motocyklach wyczynowych. Pierwszym z wojowników, którego kariera ściśle związana jest z marką Gas Gas jest specjalizujący się w Enduro Christophe Nambotin, który ma już na swoim koncie tytuł Wicemistrza Świata. Drugim z zawodników, rozwijających swoje umiejętności wraz z Gas Gas jest nie kto inny, jak Adam Raga, wielokrotny trialowy Mistrz Świata.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe