Części do Gb motors

Najpopularniejsze modele

motocykle Gb motors - logo

Charakterystyka marki

Obecnie na rynku jest bardzo wiele firm zajmujących się motoryzacją, i jednośladami. Nie próżnują także firmy, które mogą zająć się importem części, a równocześnie prowadzić swoją linię produkcyjną. Taką właśnie firmą jest, Greenbike Motors Poland. Jeżeli chodzi o produkcję, to można w niej znaleźć rowery i skutery naprawdę dobrej klasy.

Ważne jest to, że aby osiągnąć dobrą pozycję na rynku, firma ta nie promuje tylko swoich sprzętów, ale także zdrowy styl życia, uprawianie sportów itp. Poza tym patrząc na GB Motors, można znaleźć quady, motory czy skutery innych znanych firm, które są przez nich dystrybuowane. Tak, więc, jeżeli chodzi o GB Motors, to firma dzięki swojemu zaangażowaniu, rozszerza swoją działalność na potrzeby swoich konsumentów.

Wszystkie modele Gb motors

Poniżej znajduje się lista modeli Gb motors do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Beast 4T

Blade 4T

Cafe Bike

Cruiser 4T

Cyclone 4T

First 4T

Neox 4T

Pinacolada 4T

Razor 4T

Rocket 4T

Spark 4T

Street

Street 50 to azjatycki motorower oferowany przez spółkę GB Motors. Nietuzinkowy wygląd towarzyszy oszczędnej czterosuwowej jednostce generującej moc 3,8 KM. Odznacza się dobrze poprowadzona linią i jednokolorowym malowaniem, sprawiając że jednoślad naprawdę dobrze się prezentuje.

Za niewielką cenę dostajemy hamulce tarczowo/bębnowe, blokadę kierownicy, regulowane zawieszenie, rozbudowane zegary i profilowaną kanapę. Pojazd od GB Motors na pewno pomoże początkującym jeźdźcom w nauce obsługi manualnej skrzyni biegów i jazdy jednośladem z innym środkiem ciężkości niż w skuterze. Oprócz typowej dla azjatyckich produktów skłonności do awarii przy nieodpowiedniej eksploatacji, w Streecie nie ma się do czego przyczepić.

Thunder 4T

Tiger Max 4T

Toxic 2T

Virus 4T

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe