Części do Inca

Najpopularniejsze modele

motocykle Inca - logo

Charakterystyka marki

INCA to stosunkowo nowa firma na rynku motocykli, choć ma długą tradycję, a jej początki sięgają lat 90-tych XX wieku.  Wtedy to powstała firma Inter Cars, która obecnie znana jest jako jedna z największych firm oferujących na europejskich rynkach części zamienne.

Jak to się zaczęło?

W 2004 roku firma rozpoczęła pracę nad kolejnym projektem, aby w 2008 roku stworzyć markę INCA, która od 2009 prowadzi na europejskich rynkach motocykle i inne pojazdy, takie jak skutery czy Quady. 

Warto zwrócić uwagę

Wybierając włoska firmę jaką Jest INCA warto zdecydować  się na model INCA TRIBE. Powstał on z myślą o początkujących miłośnikach jednośladów, ale jego zalety docenią również zaawansowani użytkownicy motocykli.

Na przykładzie tego modelu można  zauważyć, że INCA to prawdziwa perła na rynku motocykli, która wyróżnia się ciekawą stylizacją.  To idealne rozwiązanie na wycieczki po mieście lub wypady za miasto we dwoje.  Trzeba przyznać, że motocykle tej marki wyróżniają się nie tylko interesującym desingiem, ale również wysoką jakością oferowanych pojazdów. 

To naprawdę dobre rozwiązanie

Znawcy motoryzacji jednoznacznie przyznają, że motocykle produkowane przez INCA dorównują tym od najlepszych światowych producentów. Niewątpliwie ich atutem jest dość niska w stosunku do jakości tych pojazdów cena.

Wszystkie modele Inca

Poniżej znajduje się lista modeli Inca do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Lambros 2T

Lambros Se 2T

Spartan 2T

Sprint 4T

Street 2T

Zdjęcie Inca
Inca Street 2T to skuter pokazujący że pojazd z Azji może charakteryzować się nienaganną stylistyką, bezpieczeństwem jazdy i komfortem. Nowoczesne przednie światła, dwu tłoczkowy zacisk na przedniej tarczy hamulcowej, obszerna kanapa i wyluzowana, a co najważniejsze wygodna pozycja za kierownicą to tylko niektóre z zalet tego jednośladu.

Żwawy dwusuw musi radzić sobie z dużą masą pojazdu, która wynosi aż 112 kilogramów, jednak w pełni wykonuję powierzone mu zadanie. W Ince występuje jednak mała sprzeczność.  Mimo dużych gabarytów schowek pod kanapą jest na tyle mały że nie zmieści kasku integralnego. Zwiększeniu ładowności służy schowek pod kierownicą i duża przestrzeń pomiędzy nogami. Street zachęca do pokonywania dłuższych dystansów wraz z pasażerem, który ma zapewnione oparcie na opcjonalnym kufrze. Inca to dobry wybór dla wysokich jeźdźców którzy nie chcą ograniczać się tylko do jazdy po mieście.

Tribe

Wiki 4T

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe