Części do Innoscooter

Najpopularniejsze modele

motocykle Innoscooter - logo

Charakterystyka marki

Innoscooter to firma, która produkuje jedne z najnowocześniejszych na rynku skuterów zasilanych elektrycznie. To skutery przyjazne środowisku, a jednocześnie niezawodne i komfortowe. Idealne dla kurierów, dostarczycieli pizzy lub dla osób, które cenią sobie  niezależność i swobodę parkowania.

Jakość i wygląd ma znaczenie

Producenci skuterów Innoscooter zadbali o każdy szczegół łącząc wysoką jakość z nowoczesnym, ciekawym wyglądem. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że jazda na tym skuterze to prawdziwa i na dodatek ekonomiczna przyjemność. Co ważne skutery posiadają dość dobre osiągi porównywalne z pojazdami napędzanymi tradycyjnie. Tym co je wyróżnia na rynku na pewno są  wytrzymałe i niezawodne silniki.

Jazda jest bezpieczna dzięki dobremu rozwiązaniu technologicznemu w zamontowanych hamulcach. A cicha praca silnika nie tylko podnosi przyjemność z jazdy, ale również nie zakłóca ciszy innym. Akumulator został wyposażony w dobrej jakości, wytrzymałe baterie jonowe lub silikonowe, co zwiększa jego funkcjonalność, jak również sprawia, że skuter porusza się szybko i sprawnie oraz jest tani w utrzymaniu.

Innoscooter to dobry wybór!

Można powiedzieć, że Innoscooter to pojazdy dla młodych, ambitnych osób, którzy cenią niezależność jak również dbają o jakość i czystość środowiska naturalnego. Bez wątpienia skutery Innoscooter to jedne z najlepszych, tego rodzaju pojazdów na europejskim rynku.

Wszystkie modele Innoscooter

Poniżej znajduje się lista modeli Innoscooter do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

EM100L

EM2500L

EM6000 Maxi

EM6000 Maxi L

Retro

Retro L

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe