Motocykle Innoscooter

Charakterystyka marki

Innoscooter to firma, która produkuje jedne z najnowocześniejszych na rynku skuterów zasilanych elektrycznie. To skutery przyjazne środowisku, a jednocześnie niezawodne i komfortowe. Idealne dla kurierów, dostarczycieli pizzy lub dla osób, które cenią sobie  niezależność i swobodę parkowania.

Jakość i wygląd ma znaczenie

Producenci skuterów Innoscooter zadbali o każdy szczegół łącząc wysoką jakość z nowoczesnym, ciekawym wyglądem. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że jazda na tym skuterze to prawdziwa i na dodatek ekonomiczna przyjemność. Co ważne skutery posiadają dość dobre osiągi porównywalne z pojazdami napędzanymi tradycyjnie. Tym co je wyróżnia na rynku na pewno są  wytrzymałe i niezawodne silniki.

Jazda jest bezpieczna dzięki dobremu rozwiązaniu technologicznemu w zamontowanych hamulcach. A cicha praca silnika nie tylko podnosi przyjemność z jazdy, ale również nie zakłóca ciszy innym. Akumulator został wyposażony w dobrej jakości, wytrzymałe baterie jonowe lub silikonowe, co zwiększa jego funkcjonalność, jak również sprawia, że skuter porusza się szybko i sprawnie oraz jest tani w utrzymaniu.

Innoscooter to dobry wybór!

Można powiedzieć, że Innoscooter to pojazdy dla młodych, ambitnych osób, którzy cenią niezależność jak również dbają o jakość i czystość środowiska naturalnego. Bez wątpienia skutery Innoscooter to jedne z najlepszych, tego rodzaju pojazdów na europejskim rynku.

Pozostałe modele Innoscooter

Poniżej znajduje się lista modeli Innoscooter do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

E
R
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe