Części do Jiajue

Najpopularniejsze modele

motocykle Jiajue - logo

Charakterystyka marki

Jiajue to nowoczesna i rozwijająca się firma, która jest co raz częściej doceniana przez światowe rynki. Siedziba firmy znajduje się w Chinach i tam produkowane są motocykle, skutery oraz rowery elektryczne.

Taizhou Zhejiang- miasto, gdzie znajduje się fabryka –nazwane jest miastem plastiku. To naprawdę potężna firma, która zatrudnia ponad 1000 dobrze wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników.

Przede wszystkim rozwój

Aby sprostać oczekiwaniom światowych odbiorców, firma Taizhou Zhejiang stawia na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Dlatego co rocznie wypuszcza na rynek kilka nowych produktów naprawdę dobrej jakości. Cały czas inwestuje w nowe rozwiązania, które sprawiają, ze pojazdy z tej firmy są jednymi z najlepiej sprzedających się na rynku. Wszystkie pojazdy posiadają międzynarodowe certyfikaty podkreślające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Początki powstania firmy

Firma została założona w 1999 roku przez chińskiego przedsiębiorcę rozpoczęła swoją działalność od produkcji skuterów. I szybko stała się jednym z liderów na rynku. Od początku stawiając na jakość i ciekawy wygląd. Motocykle tej firmy dostępne są w ciekawych wersjach kolorystycznych i przyciągającej wzrok stylistyce,  co sprawia, że zdecydowanie pozwalają, wyróżnić się na drodze.

 

 

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe