Motocykle Jiajue

Charakterystyka marki

Jiajue to nowoczesna i rozwijająca się firma, która jest co raz częściej doceniana przez światowe rynki. Siedziba firmy znajduje się w Chinach i tam produkowane są motocykle, skutery oraz rowery elektryczne.

Taizhou Zhejiang- miasto, gdzie znajduje się fabryka –nazwane jest miastem plastiku. To naprawdę potężna firma, która zatrudnia ponad 1000 dobrze wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników.

Przede wszystkim rozwój

Aby sprostać oczekiwaniom światowych odbiorców, firma Taizhou Zhejiang stawia na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Dlatego co rocznie wypuszcza na rynek kilka nowych produktów naprawdę dobrej jakości. Cały czas inwestuje w nowe rozwiązania, które sprawiają, ze pojazdy z tej firmy są jednymi z najlepiej sprzedających się na rynku. Wszystkie pojazdy posiadają międzynarodowe certyfikaty podkreślające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Początki powstania firmy

Firma została założona w 1999 roku przez chińskiego przedsiębiorcę rozpoczęła swoją działalność od produkcji skuterów. I szybko stała się jednym z liderów na rynku. Od początku stawiając na jakość i ciekawy wygląd. Motocykle tej firmy dostępne są w ciekawych wersjach kolorystycznych i przyciągającej wzrok stylistyce,  co sprawia, że zdecydowanie pozwalają, wyróżnić się na drodze.

 

 

Pozostałe modele Jiajue

Poniżej znajduje się lista modeli Jiajue do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
J
M
R
V
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe