Motocykle Jmstar

Charakterystyka marki

Jmstar to firma dobrze znana na motoryzacyjnym rynku. Tym, co ją wyróżnia to pasja i zaangażowanie, które pozwala tworzyć pojazdy naprawdę bardzo dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci zwracają również uwagę na jej niezawodność, oraz bardzo ciekawy desing.

Firma z Szanghaju

Firma ta jest stosunkowo nowa na rynku. Powstała w 2000 roku i początkowo produkowała tylko motocykle jak i skutery z przeznaczeniem na chiński rynek. Jednak jej zalety szybko dostrzegły inne rynki, a  obecnie jej przedstawicielstwa znajdują się w wielu krajach.

 Pełna nazwa firmy brzmi Szanghaj Jmstar Motorcycle Company Limited zlokalizowana jest w Fengjing – przemysłowej dzielnicy Szanghaju. Niedaleko znajduje się port jak i lotnisko oraz nowoczesna autostrada, co sprzyja swobodnemu transportowi wyprodukowanych pojazdów na rynek wewnętrzny jak i rynki zagraniczne.

Nowoczesność drogą do sukcesu

Firma zajmuje dość duży obszar, w nowoczesnych fabrykach znajduje się pięć linii produkcyjnych, co pozwala na produkcję 300 000 tysięcy pojazdów rocznie. Jmstar produkuje oprócz motocykli skutery tradycyjne jak i z napędem hybrydowym i elektrycznym i jak rowery elektryczne.

Priorytetami jakie stawia sobie przed sobą firma to nowoczesne technologie i systemy zarządzania, które gwarantują wysoką jakość wyprodukowanych pojazdów. Dla firmy klient wydaje się być najważniejszy. Firma korzysta z doświadczenia innych firm, jak również sama chętnie dzieli się swoimi osiągnięciami. Można powiedzieć, że  Jmstar to firma, które dba o stały rozwój i ciągle dąży do jeszcze większego sukcesu.

Pozostałe modele Jmstar

Poniżej znajduje się lista modeli Jmstar do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
B
E
F
N
S
Z
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe