Części do Jmstar

Najpopularniejsze modele

motocykle Jmstar - logo

Charakterystyka marki

Jmstar to firma dobrze znana na motoryzacyjnym rynku. Tym, co ją wyróżnia to pasja i zaangażowanie, które pozwala tworzyć pojazdy naprawdę bardzo dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci zwracają również uwagę na jej niezawodność, oraz bardzo ciekawy desing.

Firma z Szanghaju

Firma ta jest stosunkowo nowa na rynku. Powstała w 2000 roku i początkowo produkowała tylko motocykle jak i skutery z przeznaczeniem na chiński rynek. Jednak jej zalety szybko dostrzegły inne rynki, a  obecnie jej przedstawicielstwa znajdują się w wielu krajach.

 Pełna nazwa firmy brzmi Szanghaj Jmstar Motorcycle Company Limited zlokalizowana jest w Fengjing – przemysłowej dzielnicy Szanghaju. Niedaleko znajduje się port jak i lotnisko oraz nowoczesna autostrada, co sprzyja swobodnemu transportowi wyprodukowanych pojazdów na rynek wewnętrzny jak i rynki zagraniczne.

Nowoczesność drogą do sukcesu

Firma zajmuje dość duży obszar, w nowoczesnych fabrykach znajduje się pięć linii produkcyjnych, co pozwala na produkcję 300 000 tysięcy pojazdów rocznie. Jmstar produkuje oprócz motocykli skutery tradycyjne jak i z napędem hybrydowym i elektrycznym i jak rowery elektryczne.

Priorytetami jakie stawia sobie przed sobą firma to nowoczesne technologie i systemy zarządzania, które gwarantują wysoką jakość wyprodukowanych pojazdów. Dla firmy klient wydaje się być najważniejszy. Firma korzysta z doświadczenia innych firm, jak również sama chętnie dzieli się swoimi osiągnięciami. Można powiedzieć, że  Jmstar to firma, które dba o stały rozwój i ciągle dąży do jeszcze większego sukcesu.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe