Motocykle Jonway

Charakterystyka marki

Jonway to firma, która od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży naprawdę bardzo dobrej jakości motocykle. Ich jakość i klasę doceniają miłośnicy motorów na całym świecie. Oprócz motocykli firma zajmuje się również produkcją szerokiej gamy skuterów
i quadów.

Dbałość o szczegóły się opłaca

Marka Jonway w ostatnich latach zdobywa kolejne rynki, gdyż klienci doceniają wyjątkowość tej oferty. Duże doświadczenie i znajomość branży zaowocowało, że firma może zaproponować swoim klientom bardzo dobrej jakości pojazdy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jonway to firma, która jako jedna z pierwszych otrzymała certyfikat jakości w branży motocyklowej. Firma wprowadziła najnowsze rozwiązania, które zapewniają najwyższej klasy kontrolę jakości co pozwala na produkcję pojazdów, które są bardzo konkurencyjne na rynku. Cały czas trwają prace nad wdrażaniem nowoczesnych technologii, tak aby produkowane pojazdy były w pełni bezpieczne i osiągały jak najlepsze parametry jezdne.  Firma cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesna firma z perspektywami

Siedziba firmy Jonway znajduje się w jednej z chińskich prowincji w mieście Taizhou City. Ta znakomita lokalizacja zapewnia dobry dostęp do transportu i magazynowania produkowanych pojazdów. Pozwala to zachować atrakcyjność cenową. Zatrudnia zespół profesjonalistów i fachowców w dziedzinie motoryzacji co znacznie podnosi jakość produkowanych pojazdów.

Pozostałe modele Jonway

Poniżej znajduje się lista modeli Jonway do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
S
V
Y
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe