Części do Kreidler

Najpopularniejsze modele

motocykle Kreidler - logo

Charakterystyka marki

Kreidler to niemiecka firma założona na początku XX wieku, przez jednego z niemieckich przemysłowców –Antona Kreidlera. Początkowo zgodnie ze swoim przeznaczniem firma produkowała druty oraz metal. Przygodę z motocyklami rozpoczęła w 1951 roku i od razu podbiła rynek. Trzeba dodać, że 8 lat później na niemieckim rynku, ponad jedna trzecia jeżdzących motocykli była właśnie tej marki.

Ta niemiecka jakość i precyzja wykonania, sprawiła, że pojazdy tej formy szybko stały się popularne w całej Europie, jak również zaczęto doceniać je w Stanach Zjednoczonych.  Od początku lat 70-tych XX wieku motocykle te zaczęły odnosić sukcesy w sporcie. Kieorwcy, którzy korzystali z marki Kreidler aż ośmiokrotnie zostali zwycięzcami Grand Prix wyścigów motocyklowych. Od 1982 roku prawa do znaku towarowego nabyła również włoska forma produkująca rowery.

Obecnie marka Kreidler to wiodący producent motocykli i innych pojazdów jednośladowych. To firma z tradycjami, która na bieżąco dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynku, cały czas rozwijając swoją technologię. To firma, której wyznacznikiem jest pasja, dlatego też pojazdy, które wypuszcza na rynek cieszą się tak dużą popularnością. To firma, która idzie naprzód nie rezygnując ze swoich korzeni. Cały czas dbając o to by cena była adekwatna do jakości proponowanych pojazdów, aby klienci mogli otrzymać tylko to co najlepsze.

Wszystkie modele Kreidler

Poniżej znajduje się lista modeli Kreidler do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Dic

E-Florett 1.0

E-Florett 3.0

Easy Rider

Enduro

Florett 2.0

Florett 2.1

Florett

Flory

Flory 2

Flory 32

Galactica

Galactica 2.0

Galactica 3.0

Hiker

Hiker 2.0

Hiker Sport

Insignio

Insignio 2.0

Jigger

LF

LF-F

LH

Martinique

MF12

MF13

MF2

MF20

MF22

MF23

MF24

MF25

MF32

MF33

MF4

Mini Mustang

MP1

MP2

Mustang

RC

RM

RMC

RMC-B

RMC-BG

RMC-C

RMC-D

RMC-E

RMC-E DD

RMC-E DT

RMC-E Sport

RMC-G

RMC-H DD

RMC-S

RMC-S5

RS

RS

RS-G

RS-GS

RS-L

RSH

RSH-L

RSL

Street

Supermoto

TM

Vabene

Venturi

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe