Motocykle Kreidler

Charakterystyka marki

Kreidler to niemiecka firma założona na początku XX wieku, przez jednego z niemieckich przemysłowców –Antona Kreidlera. Początkowo zgodnie ze swoim przeznaczniem firma produkowała druty oraz metal. Przygodę z motocyklami rozpoczęła w 1951 roku i od razu podbiła rynek. Trzeba dodać, że 8 lat później na niemieckim rynku, ponad jedna trzecia jeżdzących motocykli była właśnie tej marki.

Ta niemiecka jakość i precyzja wykonania, sprawiła, że pojazdy tej formy szybko stały się popularne w całej Europie, jak również zaczęto doceniać je w Stanach Zjednoczonych.  Od początku lat 70-tych XX wieku motocykle te zaczęły odnosić sukcesy w sporcie. Kieorwcy, którzy korzystali z marki Kreidler aż ośmiokrotnie zostali zwycięzcami Grand Prix wyścigów motocyklowych. Od 1982 roku prawa do znaku towarowego nabyła również włoska forma produkująca rowery.

Obecnie marka Kreidler to wiodący producent motocykli i innych pojazdów jednośladowych. To firma z tradycjami, która na bieżąco dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynku, cały czas rozwijając swoją technologię. To firma, której wyznacznikiem jest pasja, dlatego też pojazdy, które wypuszcza na rynek cieszą się tak dużą popularnością. To firma, która idzie naprzód nie rezygnując ze swoich korzeni. Cały czas dbając o to by cena była adekwatna do jakości proponowanych pojazdów, aby klienci mogli otrzymać tylko to co najlepsze.

Pozostałe modele Kreidler

Poniżej znajduje się lista modeli Kreidler do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

D
E
F
G
H
I
J
L
M
R
S
T
V
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe