Części do LML-Vespa

Najpopularniejsze modele

motocykle LML-Vespa - logo

Charakterystyka marki

LML to indyjska firma znana wcześniej na rynku jako Lohia Machines Ltd. Produkuje motocykle i skutery, które są sprzedawane na wielu światowych rynkach.  Pojazdy doskonale się prezentują jak i zastosowano w nich najnowsze technologie, które są gwarancją konkurencyjności na rynku pojazdów dwu i czterosuwowych.

Wprowadzone najwyższej klasy kontrole jakości gwarantują, ze skutery i motocykle produkowane przez LML są niezawodne i bezpieczne, a podróż nimi to prawdziwa przyjemność. I choć od 2007 roku firma przeżywała kryzys, to powoli odrabia straty i odzyskuje zaufanie klientów.

Wydaje się, że LML-Vespa to skutery w nowoczesnym stylu nawiązujące do tradycyjnych rozwiązań. To pojazdy o sportowym zacięciu i atrakcyjnym wyglądzie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo ciekawa kolorystyka i troska o każdy szczegół wykonania. Kierowcy szczególnie podkreślają wygodę siedzenia wyknanego z najlepszej jakości skóry jak również łatwość prowadzenia.  Jeżdżąc na tym skuterze nie tylko zapewnimy sobie niesamowitą radość i doznania, ale również zdecydowanie będziemy wyróżniać  się na drodze i przyciągać zazdrosne spojrzenia.

Wszystkie modele LML-Vespa

Poniżej znajduje się lista modeli LML-Vespa do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

NV

Originale

T5

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe