Motocykle LML-Vespa

Charakterystyka marki

LML to indyjska firma znana wcześniej na rynku jako Lohia Machines Ltd. Produkuje motocykle i skutery, które są sprzedawane na wielu światowych rynkach.  Pojazdy doskonale się prezentują jak i zastosowano w nich najnowsze technologie, które są gwarancją konkurencyjności na rynku pojazdów dwu i czterosuwowych.

Wprowadzone najwyższej klasy kontrole jakości gwarantują, ze skutery i motocykle produkowane przez LML są niezawodne i bezpieczne, a podróż nimi to prawdziwa przyjemność. I choć od 2007 roku firma przeżywała kryzys, to powoli odrabia straty i odzyskuje zaufanie klientów.

Wydaje się, że LML-Vespa to skutery w nowoczesnym stylu nawiązujące do tradycyjnych rozwiązań. To pojazdy o sportowym zacięciu i atrakcyjnym wyglądzie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo ciekawa kolorystyka i troska o każdy szczegół wykonania. Kierowcy szczególnie podkreślają wygodę siedzenia wyknanego z najlepszej jakości skóry jak również łatwość prowadzenia.  Jeżdżąc na tym skuterze nie tylko zapewnimy sobie niesamowitą radość i doznania, ale również zdecydowanie będziemy wyróżniać  się na drodze i przyciągać zazdrosne spojrzenia.

Pozostałe modele LML-Vespa

Poniżej znajduje się lista modeli LML-Vespa do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

N
O
T
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe