Części do Moto Morini

Najpopularniejsze modele

motocykle Moto Morini - logo

Charakterystyka marki

Moto Morini to znana włoska firma produkująca motocykle stawiająca na wysoką jakość i atrakcyjny wygląd. Firma działała na rynku od 1937 roku do 2010 roku produkując pojazdy, które były pożądanym towarem wśród miłośników jednośladów. Firma swoją siedzibę miała w Boloni, a założona została przez Alfonso Morniego.

 

W 1937 roku Moreni wymuścił na rynek trójkołowy pojazd, który stał się hitem na rynku. Jego dalszy rozwój uniemożliwiła II wojna światowa. A sam Moreni zajął się produkcją części na potrzeby wojska. I choć w 1943 roku została zbombardowana to już w 1946 roku z fabryki wyjechał nowoczesny, jak na ówczesne czasy, motor z jednocylindrowym silnikiem. W latach50- tych firma postawiła na sportowe  modele, dzięki którym uzyskała rozgłos i sławę.

 

Choć przez wszystkie lata firma produkowała naprawdę dobre i zaawansowane technologicznie pojazdy, to jednak nie zdołała pokonać kryzysu gospodarczego jak również opanować spowodowanego nim niezadowolenia w firmie. W 2009 roku firma ogłosiła bankructwo, co było ciosem nie tylko dla właścicieli, ale również dla wszystkich wielbicieli marki Moto Morini.

Wszystkie modele Moto Morini

Poniżej znajduje się lista modeli Moto Morini do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

11 1/2

3,5

9 1/2

9,5

Camel

Corsaro

Dart

Granpasso

Kanguro

Rebello

Scrambler

Sei V Sport

Sport

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe