Części do Motorhispania

Najpopularniejsze modele

motocykle Motorhispania - logo

Charakterystyka marki

Motorhispania to jak sama nazwa wskazuje hiszpańskie motocykle- pojazdy, wobec których nie można przejść obojętnie. Początki produkcji jednośladów w tej firmie datuje się na rok 1948, gdy to w Barcelonie powstał pierwszy model Guzzi. Do jego powstania przyczynił się Włoch- Oskar Rava, który znalazł schronienie w Hiszpanii w ucieczce przed rządzącym tam Mussolinim, gdyż był żydowskiego pochodzenia.  Widząc jakim powodzeniem we Włoszech cieszą się motorowery postanowił to również przenieś na grunt Hiszpański.

Aby produkować motocykle naprawdę wysokiej jakości firma potrzebowała dobrych części, dlatego też zdecydowała nawiązać współpracę z firmą Selivanna ISA, która produkowała części do samolotów.  A w 1972 całkowicie przechodzi w jej ręce.

Kolejnym rokiem przełomowym dla Motorhispania jest rok 1988, kiedy to firmę kupuje Euzebio Galle, który jest właścicielem całego parku przemysłowego w Sevilii. Co firma przez cały czas Motorhispania produkuje pojazdy pod swoją marką dbając o to by klient otrzymał produkt nie zawodny i w pełni bezpieczny.  W1997 roku firma została nagodzona marką super sprzedawca, a w 2000 z sukcesem rozpoczęła działania na rynku sportów motocyklowych.

 

Firma cały czas się rozwija korzystając ze sprawdzonych rozwiązań dostosowuje je do wymagań obecnego rynku. Cały czas trwają pracę nad rozwijaniem modeli motocykli o większych rozmiarach silnika. Wydaje się, że Motorhispania doskonale wsłuchuje się potrzeby kilentów rynku motocyklowego i na te potrzeby odpowiada. Jak podkreśla obecny prezes Motorhispania, firma od samego początku dążyła do doskonałości proponują swoim klientom najlepsze i sprawdzone rozwiązania dbając o każdy szczegół wykonania pojazdów sprzedawanych pod nazwą marki.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe