Motocykle Qingqi

Charakterystyka marki

Qingqi to firma, której pełna nazwa brzmi Jinan Qingqi Motorcykle Co, LTD. To chińska firma, która została założona w 1956 roku, a jej siedziba niezmiennie od tamtego czasu znajduje się w mieście Jinan, które należy do prowincji Shandong. Z hali produkcyjnej tej firmy wyjechał pierwszy w tym roku motocykl przeznaczony na szerokiego odbiorcy.

Od 1985 roku firma współpracuje z japońską Suzuki i wtedy to został wyprodukowany pierwszy skuter. W 2006 roku w ramach swojego dalszego rozwoju firma nawiązała współpracę z francuskim Peugeotem. I jest to praktycznie jedyna firma korzystająca ze zdobyczy japońskich i europejskich.

Głównym akcjonariuszem firmy jest Państwo Chińskie,  a sama firma jest często nagradzana na różnego rodzaju targach i wystawach. W 1996 Qingqi stał się laureatem znaczącej w Chinach nagrody „Znane marki. Popularność jej z roku na rok wzrasta i obecnie jest jedną z największych firm na świecie produkujących jednoślady.

Z firmy co roku wyjeżdża 800.000 motocykli, które cieszą się uznaniem odbiorców na całym świecie, gdzie również znajdują się jej centra dystrybucyjne. Cały czas trwają pracę nad udoskonaleniem technologicznym procesu produkcji tak aby zaoferować klientom towar naprawdę dobrej jakości. Cały czas trwają prace i testy nad nowymi modelami, aby produkowane pojazdy zadowoliły potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników jednośladów.

Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe