Motocykle Sangyang/SYM

Charakterystyka marki

Firma Sanyang Industry Co, LTd, to firma, która powstała  w 1954 roku, czyli w połowie XX wieku w mieście Tajpej.  I choć firma stopniowo oferując dobrej jakości pojazdy zdobywała międzynarodowe rynki, to jej początki nie były łatwe.

Pierwszym profilem działań firmy była produkcja lamp do rowerów, Siedziba firmy znajdowała się w starym młynie, a ona sama zatrudniała 4 pracowników.  Na jej wyposażenie składały się prasa i stara tokarka. Jednak dość szybko firma rozwinęła skrzydła i już 1962 roku podpisała kontrakt z Japońską Hondą na produkcję motocykli. Motocykle te miały zaspokoić 30% zapotrzebowania rynku motoryzacyjnego na Tajwanie.

W 1981 roku produkcja motocykli przekroczyła 1 milion egzemplarzy, a firma wypuściła na rynek najbardziej zaawansowany technologicznie, na tamte czasy skuter Sanyang Scooter 50, który został wyposażony w elektroniczny zapłon.  Obecnie siedziba firmy znajduje się w mieście Xinzhu na Tajwanie, a produkcja motocykli wynosi 600. 000 sztuk rocznie.

Jak zapewnia prezes firmy, tym co ją wyróżnia do trwałość, profesjonalność i kreatywność, której zawdzięcza ona sukces. Firma posiada wszelkie potrzebne certyfikaty jak również otrzymała odznaczenie formy dbającej o środowisko. Dobry wizerunek społeczny Sanyang Industry Co, LTd jak również wysoka jakość produkowanych pojazdów sprawia, że cieszą się one co raz większą popularnością.

                                                                                                                     

Pozostałe modele Sangyang/SYM

Poniżej znajduje się lista modeli Sangyang/SYM do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

J
R
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe