Części do Sangyang/SYM

Najpopularniejsze modele

motocykle Sangyang/SYM - logo

Charakterystyka marki

Firma Sanyang Industry Co, LTd, to firma, która powstała  w 1954 roku, czyli w połowie XX wieku w mieście Tajpej.  I choć firma stopniowo oferując dobrej jakości pojazdy zdobywała międzynarodowe rynki, to jej początki nie były łatwe.

Pierwszym profilem działań firmy była produkcja lamp do rowerów, Siedziba firmy znajdowała się w starym młynie, a ona sama zatrudniała 4 pracowników.  Na jej wyposażenie składały się prasa i stara tokarka. Jednak dość szybko firma rozwinęła skrzydła i już 1962 roku podpisała kontrakt z Japońską Hondą na produkcję motocykli. Motocykle te miały zaspokoić 30% zapotrzebowania rynku motoryzacyjnego na Tajwanie.

W 1981 roku produkcja motocykli przekroczyła 1 milion egzemplarzy, a firma wypuściła na rynek najbardziej zaawansowany technologicznie, na tamte czasy skuter Sanyang Scooter 50, który został wyposażony w elektroniczny zapłon.  Obecnie siedziba firmy znajduje się w mieście Xinzhu na Tajwanie, a produkcja motocykli wynosi 600. 000 sztuk rocznie.

Jak zapewnia prezes firmy, tym co ją wyróżnia do trwałość, profesjonalność i kreatywność, której zawdzięcza ona sukces. Firma posiada wszelkie potrzebne certyfikaty jak również otrzymała odznaczenie formy dbającej o środowisko. Dobry wizerunek społeczny Sanyang Industry Co, LTd jak również wysoka jakość produkowanych pojazdów sprawia, że cieszą się one co raz większą popularnością.

                                                                                                                     

Wszystkie modele Sangyang/SYM

Poniżej znajduje się lista modeli Sangyang/SYM do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Joyride

RS

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe