Części do Toros

Najpopularniejsze modele

motocykle Toros - logo

Na ten moment nie posiadamy bliższych informacji o firmie Toros. Stale pracujemy nad rozbudową informacji na temat motocykli. Jednak niektóre marki ciężko jest opisać ze względu na swoją małą popularność.

Wszystkie modele Toros

Poniżej znajduje się lista modeli Toros do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

ECO

El Classico

el Diablo

El Loco 4T

el Rio

el Trapo

F16 4T

Toros F16 4T to malutki skuter z dalekiej Azji który posiada wiele wad. Ma jednak jedną główną zaletę która je wszystkie przyćmiewa. Zacznijmy od minusów. Chyba największym z nich są dwa hamulce bębnowe, które drastycznie wydłużają drogę hamowania.

Od małych gabarytów, braku komfortu dla wyższych jeźdźców, słabo spasowanych plastików i strasznie niskiego prześwitu, dzięki któremu jesteśmy w stanie urwać stopkę centralną, do krótkiej i wąskiej kanapy która zamyka listę wad tego jednośladu. Przejdźmy jednak do wspomnianej wcześniej zalety- CENY. Nowego Torosa możemy kupić na promocji w losowym markecie już za 1500 zł. Jest to najtańszy nowy skuter dostępny na Polskim rynku. Nie jest to oczywiście pojazd na całe życie, jednak może zapoczątkować miłość do motoryzacji i jest idealnym narzędziem do nauki jazdy. F16 cechuję się także małym zapotrzebowaniem na paliwo i o dziwo małą awaryjnością.

Fresco

GP500

M50

Steed 4T

X7 4T

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe