Motocykle Triton

Charakterystyka marki

Pierwszy, powstał w roku 2003, w malowniczym azjatyckim Chia-Tai, który słynie z technologicznego zaawansowania i miejsca, w którym przemysł wpisał się już na dobre w krajobraz. Drugi zaś, rozwinął się z inicjatywy angielskich pasjonatów szybkiej jazdy i dużych osiągów. Mowa tutaj naturalnie o firmie motocyklowej znanej dziś jako firma - fuzja o wdzięcznej nazwie Assess/ Triton. Duet ten zdobywa szturmem rynek motocyklowy, udowadniając nam wszystkim, że współpraca, gdy jest odpowiednio zorganizowana,  może przynieść zaskakujące efekty. Nie zawsze jednak Assess i Triton jechały ze sobą ramię w ramię. Początkowo, były to dwa, całkowicie odrębne przedsiębiorstwa, których zasięg był znacznie mniejszy niż ma to miejsce obecnie.

Assess, jako dzieło profesjonalnych projektantów z industrialnego rejonu Chia-Tai, wykreowany został na połączenie dopracowanego projektu z wielką mocą silnika. Cechy, podczas pierwszych lat istnienia firmy Assess, wykorzystywane były w procesie produkcji quadów, gdyż to właśnie pojazdy o przeznaczeniu terenowym stanowiły główny obiekt zainteresowania projektantów i producentów firmy. Tym samym, pasja otworzyła drogę na szczyt, umożliwiając Assess wyspecjalizowanie się w technologii ATV (All-terain Vehicle), która stanowi bazę do produkcji pojazdów terenowych. Zanim maszyny pojawiają się na rynku, przejść muszą one serię testów, sprawdzających moc, osiągi i stabilność na drodze, co jest kluczowe z punktu widzenia motocyklisty. Maszyny, przystosowane są tym samym do realnych warunków drogowych, nie symulacji.

            Drugie, równie silne ogniwo Assess/ Triton, nie bez powodu nazwę swoją zaczerpnęło od imienia jednego z greckich bogów, Trytona.
 Potężna rama i silnik o dużym potencjale szybko okazały się idealnym połączeniem, a Triton, przestał być jedynie firmą skoncentrowaną na produkcji na potrzeby prywatne, jak miało miejsce początkowo. Celem projektantów Trytona, było utworzenie hybrydy, będącej dziełem łączącym wszystko, co najlepsze w maszynie: szybkość i wytrzymałość.

Pozostałe modele Triton

Poniżej znajduje się lista modeli Triton do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

B
C
D
O
Q
R
S
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe