Części do Triton

Najpopularniejsze modele

motocykle Triton - logo

Charakterystyka marki

Pierwszy, powstał w roku 2003, w malowniczym azjatyckim Chia-Tai, który słynie z technologicznego zaawansowania i miejsca, w którym przemysł wpisał się już na dobre w krajobraz. Drugi zaś, rozwinął się z inicjatywy angielskich pasjonatów szybkiej jazdy i dużych osiągów. Mowa tutaj naturalnie o firmie motocyklowej znanej dziś jako firma - fuzja o wdzięcznej nazwie Assess/ Triton. Duet ten zdobywa szturmem rynek motocyklowy, udowadniając nam wszystkim, że współpraca, gdy jest odpowiednio zorganizowana,  może przynieść zaskakujące efekty. Nie zawsze jednak Assess i Triton jechały ze sobą ramię w ramię. Początkowo, były to dwa, całkowicie odrębne przedsiębiorstwa, których zasięg był znacznie mniejszy niż ma to miejsce obecnie.

Assess, jako dzieło profesjonalnych projektantów z industrialnego rejonu Chia-Tai, wykreowany został na połączenie dopracowanego projektu z wielką mocą silnika. Cechy, podczas pierwszych lat istnienia firmy Assess, wykorzystywane były w procesie produkcji quadów, gdyż to właśnie pojazdy o przeznaczeniu terenowym stanowiły główny obiekt zainteresowania projektantów i producentów firmy. Tym samym, pasja otworzyła drogę na szczyt, umożliwiając Assess wyspecjalizowanie się w technologii ATV (All-terain Vehicle), która stanowi bazę do produkcji pojazdów terenowych. Zanim maszyny pojawiają się na rynku, przejść muszą one serię testów, sprawdzających moc, osiągi i stabilność na drodze, co jest kluczowe z punktu widzenia motocyklisty. Maszyny, przystosowane są tym samym do realnych warunków drogowych, nie symulacji.

            Drugie, równie silne ogniwo Assess/ Triton, nie bez powodu nazwę swoją zaczerpnęło od imienia jednego z greckich bogów, Trytona.
 Potężna rama i silnik o dużym potencjale szybko okazały się idealnym połączeniem, a Triton, przestał być jedynie firmą skoncentrowaną na produkcji na potrzeby prywatne, jak miało miejsce początkowo. Celem projektantów Trytona, było utworzenie hybrydy, będącej dziełem łączącym wszystko, co najlepsze w maszynie: szybkość i wytrzymałość.

Wszystkie modele Triton

Poniżej znajduje się lista modeli Triton do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Baja

Carbon

Defcon

Outback

Qutback

Reactor

Rough Kid

RS

Streak

Supermoto

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe