Menu

Naklejki antypoślizgowe motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 5

Naklejki antypoślizgowe motocyklowe do Najpopularniejszych motocykli

Naklejki antypoślizgowe motocyklowe dla lepszej kontroli jednośladu

Naklejki antypoślizgowe motocyklowe to uniwersalne naklejki motocyklowe stworzone w celu poprawy kontroli jazdy jednośladem. Dzięki odpowiednio szorstkiej powierzchni, naklejki antypoślizgowe na motocykl zwiększają przyczepność do motocykla rozmaitych elementów odzieży, co pozwala lepiej kontrolować środkiem ciężkości jednośladu i nie dopuszcza do zsunięcia się chociażby nóg przy agresywnej jeździe.

Naklejki motocyklowe wykorzystywane w terenie, ale nie tylko

Operowanie jednośladem nie ogranicza się tylko do kontroli kierownicy, hamulców czy gazu. Nawet przy normalnej jeździe miejskiej, ważne jest operowanie środkiem ciężkości z pomocą całego ciała użytkownika. W wielu przypadkach, problemem są śliskie elementy nadwozia motocykla, utrudniające zachowanie konkretnej pozycji przez motocyklistę lub jej gwałtowną zmianę. Właśnie w takich przypadkach, bardzo przydatne stają się naklejki antypoślizgowe na motocykl.

Naklejki antypoślizgowe motocyklowe można zakupić jako gotowe elementy na poszczególne części nadwozia, zbiornik paliwa czy osłony, lub uniwersalne panele do samodzielnego przygotowania pod dany element. W każdym przypadku, odpowiednio wycięte panele zapewniają doskonałą przyczepność odzieży i ciała użytkownika do powierzchni motocykla, praktycznie eliminując zsunięcie się go nawet podczas agresywnej jazdy. Gama kolorów i inne wyróżniki elementów pozwalają wykorzystać naklejki antypoślizgowe na rozmaite elementy motocykla, nawet skórzane.

Naklejki antypoślizgowe motocyklowe w formie rozmaitych paneli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz uniwersalne naklejki antypoślizgowe motocyklowe w formie różnego rodzaju paneli. Oferujemy naklejki pełne i z otworami, w różnych kolorach, wielkościach i ilościach paneli. Cechy i parametry danego zestawu znajdziesz klikając na produkt.